Hayırlı sabahlar arkaaşlar. Biliyorum hepiniz dertlisiniz. bir susun bir birşey anlatcam.
Benim her Türk kahvesi içmemde aklıma bir vatandaş geliyor, ama o muhtemelen şu an uyuyor. Ama "müslüman kalk! Uyuma!" diyerek uyandırmak istiyorum. Namaz kılsın istiyorum. Şu saatler, en içten duaların kabul olduğu saatler demek istiyorum. Ama yaparsam nefret eder benden 😅 ben sabah namazına en psikopat şekillerde uyandırılmış bir insan olarak psikolojisini bozmak istemiyorum. Veya bozayım ya, benim yaşadıklarımı hepiniz yaşayın 😀 pisler! Soru şu saat'de niye kahve içip telvesiyle maske yapma pilanları içinde olduğum değil bu arada 😏 soru dolarin daha nekadar yükseklerde gözü oldugu.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 1

• Ilk basta paylasimini okurken helal olsun ne insanlar var dedim ilk defa adam akilli paylasmlardan birink gordum dedim lakinnnn benim yasadiklarimi sizde yasayin l*n pislikler diyene kadar korkma cicim bizi namaza boyle kaldirsalar o an icin tatli uykumuzdan uyandirdilar die zorlaniriz kalkarken ama kildiktan sonrada şükrederiz kalktigimiza senin gibi eziyet olarak veya sizde yasayin l*n pislikler demeyiz...

0|0
    0|0
    • Öncelikle yorumuna saygi duyarim, 'da ben o üc harfli argoya giren kelimeyi kullanmadim bu 1. Ikincisi namazi eziyet olarak gördügümü sen okudugun organindan uydurdugun icin aciklama bile yapamayacagim o konuya ilişkin. Pislik ile pis arasindada kocaman bir fark var, bil istedim.

Yükleniyor...