Hiç tanımadığın biriyle dertleşmek, arkadaş olmak?

Hiç tanımadığım insanlarla arkadaş olmak derdimi anlatmak derdini dinlemek, kilometrelerce ötedeki birini tanımadan sevmek ama asla yanlış anlaşılmamak istiyorum. Belki de çok iyi anlaşacağımız insanlar hep uzakta ve sadece yanlış anlaşılmaktan korktugumuz icin kimseyle konuşamıyoruz. Var mı benim gibi düşünenler 😊

0|0
0|17

En İyi Erkek Görüşü

• Hepimizin yanında birileri var ama yanliziz. bir grup arkadasimiz var ama konusulanlar hep kısıtlı. sirrimizi bir dostumuza söylersek onunla aramız açıldığında konustuklarimiz bize zaaf olarak geri doncek. o yuzden bu dusuncede olan bir tek sen deilsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Var düşüncende çok iyi. Bende böyle birisi istiyordum şans buya ben kocaelide oturuken taa ıspartadan birisiyle tanıştım benden yaşça büyüktü ben kız erkek olarak ayırmadım yeter ki tanışayım dedim çok iyi bir abiydi dertlerimi dinledi onun dertlerini dinledim çok iyi oldu umarım sende bulursun.

0|0
    0|0
  • Aynen yanlış anlaşılmalar olmasa knk olunacak insanlar var. d

0|0
    0|0
    • Senin adın furkan mı? 😂

• profesyonel Çekim ondan sordum sevgilin ne güzel ya 😅

• Öyledir 😎

• Yanininaan tanimadigina daha rahat olur nedeni ise istedigini anlat gelipde senin cevrende birine diyemez ya korkun olmaz birine soylermi diye. Ayrica onu daha once hic gormedigin ve gormicegin icin cekinmede olmaz bicok seyi anlatabilirsin

0|0
    0|0
  • Tanımadığım kişilerle tanışmıyorum.

0|0
    0|0
  • Bazen dolaşırken hiç tanımadığım insanların yanına otururum dertlerini dinlerim bende dertlerimi anlatırım sonrada birşey olmamış gibi kalkıp gideriz terapi gibi güzel bir durum

0|0
    0|0
  • kesinlikle öyle zaten insanlar tanımadıkları insanlarla daha iyi dertleşirmiş iyi geliyor gerçekten burunumun dibindekiler bile beni yanlış anlıyor bazen :)

0|1
    0|0
  • Yapiyorumda dusundugunu yanlis anlasilirim falan diye takmiyom

0|0
    0|1
  • 1.5 sene öncesinde demeliydin bunu :)
    Çoktan kapıldım bile :D

0|0
    0|1
  • kesinlikle çok haklısın ben katılıyorum sana böyle biri var mı bulursan banada haber ver lütfen ihtiyacım var çünki:D

0|0
    0|0
  • Oyle yaptigim bir cok arkdasim var burada dertlesiyorlar konusuyoruz

0|0
    0|0
  • Hiç tanımadığın biri ya böbrek avcısıysa? Ya da ümraniye sapığıysa?

0|0
    0|0
  • dogrusun fazlasiyla

0|0
    0|0
  • 🙋🙋🙋🙋🙋🙋🙋🙋🙋

0|0
    0|0
  • Belkide dünyanın öbür ucunda şans işi

0|0
    0|0
  • Aynen çok haklısın

0|0
    0|0
  • en güzeli de anlattığın derdini birine anlatsa dahi seni tanımıyor ve bilmiyor :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...