Hiç arkadaşım yok?

bu sene liseye başladım ve kimseyle arkadaş olamadım. ya aslında hâlâ çocukça davranıyorlar zaten sınıfta 7 kızız hepsi birbirleriyle konuşuyorlar ama ben... bu yüzden tenefüslerde hep tuvalete gidip ağlıyorum ne yapıcam ya hiç bilmiyorum

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Tavsiyemi dinle. Hangi düşünceye sahipsen o düşüncedeki bir derneğe ya da parti git. Gençlik kollarına katıl. Okuldaki durumunu da kimseye sakın anlatma. Seni farklı tanısınlar. Bak ben onu yatım. bir sürü arkadaşım oldu. O arkadaş başka arkadaşları tanıştırıyor. Veee bir sürü arkadaşın ve sevgilin oluyor. Bunu dene mutlaka.. ben sevmiyor felam deme. Dene yap.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ağlamak cozum degil bu bir ikincisi kafana takmamaya çalış hem ne demisler ne kadar insan o kadar dert şu an bunu dert etme arkadassizlik cok buyuk bir dert degil ileride dusunup bu gunleri ne sacma nedenlerden uzuyormusum kendimi diyeceksin zaten o yuzden bosver be kardesim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sınıfta otur ve belli bir süre sadece sınıfı, insanları izle hep. Merak etme seni biri farkedip yaklaşacağından emin ol

1|0
    0|0
  • liseden birisiyle cikma da ne yaparsan yap

0|0
    0|0
    • Ne alaka

• ne alakami yanliz birisi bana artislikle bunumu soruyor simdi :D babanin yasi kadar lisede kizla cikmisimdir cikmadigim uc bes senin gibi kiz kalmistir ama emin ol cikma diyosam var bildigim neyse keyfine bak hadi

• Bosver en iyisi ne kadar cok dost o kadar fazla dert sikinti tek tabanca en iyisi

0|0
    0|0
    • Öyle hayat mı geçer. Hiçbir zaman başarılı olmazsın. Sosyal olmak çok önemlidir. Tavsiyen bu mu kıza?

• @ÖzgürAdamlar biz onla bunla. arkadaslik kurdukta ne oldu hocam ne okul okuduk ne bisey yaptik uzuldugumuzle yaralarimida cabası..

• Koca sinifta 7kizsiniz problem sende olmasin :)

0|0
    0|0
  • once aglamamayı bir ogren gerisinı cozumu kolay

0|0
    0|0
  • Üzülme abisi gelir geçer.. Derslerine odaklan..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...