Özel güvenlik görevlisi kaç kişi var? Güvenlik görevlisi mesleğine bakış açınız nedir?

Evet arkadaşlar kendi aramızda hep tartıştığımız ve genelde karşılaştığımız bir durum nedense bazı insanlar güvenlik görevlisi olarak çalışan insanları küçümserce ya da bilgisiz eğitimsiz cahil insan gibi görmeleri hatta çalıştığımız yerde sabah akşam giriş çıkışların yapıldığı aynı şirkette çalıştığımz halde günaydın ya da iyi akşamlar demeyi çok gördükleri bir ülkede yaşıyoruz sebebi nedir çok merak ediyorum. Birinden hoşlandığımzda kendi arkadaşlarımızın bile ya Güvenliksin işte bu kız bakar mı sana ya da bu kıyafetle kim baksın bize demeleri mesleğin ne ne iş yapıyorsun güvenliğim dediğimzde şaşırmış halde bakmaları nedir anlam veremediğim bir konu!

Sizlerin bakış açısı ve yorumlarınızı rica etsem öğrene bilirmiyim şimdiden yorumlar için teşekkürler

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• sorun yine güvenlik görevlisinden kaynaklanıyor.
    adam güvenlik ama bir bakıyorum elinde süpürge var ya da araba park ediyor.
    şirketler çok fırıldak 12 saat çalıştırıyor 11 saat üzerinden hesaplama yapıyor.
    güzel bir meslek aslında ama milletin tavrı ve hareketleri sıkıntı.

0|1
    0|0
    • Aslında güzel bir konuya değinmiş sin evet aslında çoğu güvenlik görevlisi 5188 sayılı kanun yasasını bilmiyor ya da biliyor işten atılma korkusundan bir şey söyleyemiyor evli eşi çalışmayan 2 çocuğu olan kirada oturan birini düşün çalıştığı şirket taşeron hizmet verdiği şirkette amiri sorumlusu var bir görev veriyor güvenliğe biliyorsun ki verdiği görev senin işin dışında ama yapıp yapmamak senin elinde iki seçeneğin var yaparsın ezilirsin yapmazsın projen değişir değişen projeyi kabul etmediğinde işsiz kalırsın

• proje sunduk kabul etmedi diye tazminatını da vermiyorlar tam oluyo.
      Şubat ayını merakla bekliyorum maaş nasıl olacak acaba hesapladığım gibiyse gayet iyi :))

• Hepimiz aynı bekleyiş içerisindeyiz inş hayırlısı olur :) artık Avrupa standartları getirsinler şu işe bizimde sosyal haklarımız olsun ne diyelim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Ozel guvenlikcilere bir sorum var neden hep dayak yiyeni tutarsiniz kavga sirasinda :D

0|2
    0|0
    • :) Benim bulunduğum yerde hiç kavga olmadı ama yapmalarını gerektiren şey ikisini de bir birinden uzaklaştırmaları ciddi bir durum varsa rapor yazıp Genel kolluk görevlilerine teslim etmeleri gerekiyor

• Sıkıntı

0|1
    0|0
Yükleniyor...