Kapat

Aynalara küstüm?

Ya ego gibi algılamayın lütfen ama cidden güzel denilebilecek dikkat çekici bir kızdım neyse uni bitti bu sene bir boşluğa düştüm ardından sevgilimle ayrıldık ardından arkadaslarimla problem is bulamadım filan derken eve kapattım kendimi kimseyle görüşmedim 3 4 ay filan şu an kpseye hazırlanıyorum dersaneye başladım ama o 3 4 ayda kendimi mahvetmisim 6 kilo verdim yüzümde sivilce heryer normalde bebek gibi cildim vardı aynalara kustum deli gibi alışveriş yapardım çok severdim giyinmyi şimdi aynaya baktıkça giyinmek bile gelmiyo içimden nası toplicam ya nası gecicek bu yüzümdekiler?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• kendini dinlemekten aynadaki nefret ettiğin yeni suretini izlemekten bir süre vazgeç bırak telaşla peşinden koştuğun dünyayı ve çık dışarıya merak etme dönünce herşey yine seni bekliyor olacak kendine zaman ayır ve hayata karış bir süre sonra güzelirsin

1|0
    0|0
    • Bu halde insanlar yüzümdekilere bakıyo gibi geliyo. s

• Tamam haklısın sanırım denicem bunu.

• başaracağına eminim allah yardımcın olsun

En İyi Kız Görüşü

• Kendini ruhsal açıdan rahatlatmakla başlayabilirsin. Bence nekadar az sitres okadar prüzsüz bir cilt. Dış etkenlerde var tabi. Su içmek veya spor yapmak gibi. Bir düşün derim.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• Stresi hayatindan cikartman gerekiyor. Dunyanin donmeye devam ettigini anlaman gerekiyor. Bunların zor olduğunu biliyorum ama nefes almaya devam ediyorsun sonuçta. Bence gelecege umutlu bakmak icin yeterli bir sebep

1|0
    0|0
    • Çok haklısın ama öylede olmuyoki. s

• Inandigim hersey yalan oldu psikolojisindesin ama aslında pek bir kayıp göremedim ben. Şu hayatta eminim ki bir insan isterse her şeyi yapabilir. Kpssde basarabilirsin, daha iyi bir iliski bulabilirsin, en guzel evde oturabilirsin, en iyi arabayi alabilirsin ama inanmak ve sabretmek gerekir. Never give up brother :)

• Boşluk diyelim :) çok haklısın..

• Her insan bazen kendini beğenmez..
    Salla

1|0
    0|0
    • Ya hayır beğenmez degil beğenilcek gibi değilim şu an

• Demek ki kabugu es gecip ozs donme vaktin gelmis. Bir de bu kismi dusun bakalim.

1|0
    0|0
    • Nasıl yani?

• Çok güzel söyledin sanırım çok doğru..

• çünkü istediğini göremiyorsun !!!

1|0
    0|0
    • Nasıl yani

• yani istediğini göremiyorsun aynaya baktığın zaman aynanın sana karşı dürüst olması senin için acı oluyor ve bu acı seni aynaya küstürüyor ne kadar ironi ama :D

• Ya zaten problem o bu ben değilim olamam ya ben bu kadar dagitmadim hiç bir zaman kendimi tanıyorum olmadığım biri olmak istemiyorum aynadan filan bir zamanlar olduğum kişi olmaliyim sadece..

• Kendini zorla atan bir yerlere hersey duzelir

1|0
    0|0
  • Igrencsin git ol

0|0
    2|1
  • Geçer geçer genösin

0|0
    0|0
  • Hastaneye gidip cildiye doktoruna muayene olmadan mi buraya soruyorsun :(

0|0
    0|0
    • Gittim stres diyo psikologa yönlendirdi

• Ergenlikte ama bu kadar değildi yine

• Karaciger bozuklugundan da vucutta sivilceler olustugunu biliyorum. Dahiliye uzmanina gitmeni isyerdim. Ciddi bir durum olabilir belki :(( ama bu konuda uzman olmadigim icin fazla ciddiye alma derim. Kafana cok takma

Kızlar Ne Diyor 1

• aynı söylediğin bende de geçerli arkadaşım. Ergenken bile alnımda bikaç sivilce haricinde bir pürüz yoktu bebek gibiydi. Ergenliği atlattım kaç yaşına geldim suratım şu an hiçte pürüzsüz değil dertten sıkıntıdan sivilcelendim. Çok fazla olmasada eski kaymak gibi suratımdan pek eser yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...