1500 tl maaşı olan bir fabrika işçisine kız verilir mi?

Kızlar napsın dimi böyle birini havası yok parası yok.

Güncellemeler:
Ve hangi kız sever ki böyle birini...

0|0
12|19

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• verilir neden verilmesn aşk sevgi varsa paranın fazla önemı yok ama geçinecek tabiki :D

0|1
    0|0
  • Insanlari maddi durumuna göre ayırmak saçma değilmi şahsen ben böyle düşünenlere karşıyım benim için eve kuru da olsa ekmek getirsin yeter

0|1
    0|0
  • bir evi olmalı mutlaka o zaman verirler.

0|1
    0|1
  • Adam çalsın, çırpsında mı para kazansın? Alnının teriyle para kazanan evlenemez mi? Bu nasıl bir zihniyettir yahu anlamakta zorluk çekiyorum gerçekten

1|0
    0|0
    • Maalesef millet nasıl kazandığınla ilgilenmiyor.. Ahlaksızlık bu milletin genlerine işlemiş.

• Maaş nedir ya birbirlerini sevdikten sonra 1500 bırak 200 le de geçinirler ama arada aşk yoksa 15.000 bile aradaki problemleri halletmeye yetmez. Maaş kısıtlaması yanlış olmuş ve kızlar paragöz değildir şu zihniyeti silin kafanızdan.

0|1
    0|0
  • Ben evlenirim seviyorsam ailemde saygi duymak ZORUNDA

0|1
    0|0
  • verilir niye verilmesin sen geçinebildikten sonra kime ne..

0|1
    0|0
  • Kaderinde varsa herkesin dili tutulur

0|1
    0|0
  • seversem para önemli değil

0|1
    0|0
  • Nasip kardesim. Onlarin vermesiyle olmuyo Allah yazmissa oluyo

0|1
    0|0
  • Aşk karın doyurmayacagi için o iş yas

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 19

• Gelen paraya mı gelecek?
    O zaman hiç gelmesin daha iyi değil mi?
    Her ne kadar paragöz kızlarımız fazla olsa da maddiyata pek önem vermeyen kızlarda var.

0|1
    0|0
  • asgari ücret alanlar da evli barklı. bu açıdan düşünmek lazım.. gözü para puldan başka şeyler gören kızlar da var elbet ama... işte.. aması var.. yüzde bir falan herhalde..

0|1
    0|0
  • sacmalama parayı bir şekilde biriktirir iş kurarsın

0|1
    0|0
  • İstanbul'da evin yoksa bu para ile geçinmek çok zor. Eşininde çalışması gerekir. En kenar mahallelerde bile kira 600 tl olmuş. Elektrik su doğalgaz ve telefon masrafları en az 150. Yol parası en az 170. Sıgaran varsa en az 300. Mutfak pazar parası, arada dışarı çıkmalar falan liste uzayıp gider. Çocuk olayını saymıyorum bile. Ama eşinde çalışırsa güzelce geçinip kenara para bile koyarsınız. Sistem insanları buna mecbur bırakıyor kardeşim

0|1
    0|0
    • İstanbul'da yaşanmaz o parayla zaten

• 1500 lira az paramı kardeş? eski para ile bir buçuk milyar 2 tarafta tutumlu olursa pek sorun olmaz :)

0|1
    0|0
  • Kıza bagli.

0|1
    0|0
  • Aslan gbi donlun var parali birine versinler kizi dovsn ne anlami kaldi

0|1
    0|0
  • Kendine göre fakir bir kız olursa neden olmasın fakirlik çekmiş bir kız her zaman daha olgundur hayatın zorluklarını bilir ben fakir bir kızla evleneceğim

0|1
    0|0
  • efenim 1500 kötü bir para değil ayrıca vasfınız buna yetiyorsa ne yapabilirsiniz daha sizde sizin gibi birini bulmalısınız 1500 ün benzin parasına yetmeyeceğini düşünenlerden değil.

0|1
    0|0
  • malesef kardesim kizlar istemez boyle birini.

0|1
    0|0
  • allah hayırlısını nasip etsin

0|1
    0|0
  • Verilir

0|1
    0|0
  • Maaşla kız vermenin alakası nedir?

0|1
    0|0
  • kızkar alınacak bir eşya değildir kimse satamaz bunu bir kafana sok önce bir kız görürsün seversin oda seni severse kimse karışamaz

0|1
    0|0
  • İşte, kazançta devamlılık ve kişisel kalite, zeka esastır... Buna odaklanmalısın.. Zeki ve düzgün insan eninde sonunda mal sahibi de olur yüksek kazanç ta elde eder.

0|0
    0|0
  • alanın mk zaten vermelerini geçtim :D

0|1
    0|0
  • Vermezler. O yüzden en garantisi kpsss ye gir iyi kötü bir puanla atan devlette herhangi birşeye en kötü maaşın 1900 ve iş garantili.
    Devlette çalışan adama kız vermemezlik etmezler, kovulma ihtimali yok çünkü

0|0
    0|0
  • Neden vermesinler aslan gibi adama

0|1
    0|0
  • verirler neden vermesinler

0|1
    0|0
Yükleniyor...