İnternetten ilişkinin zararları?

3 senedir beraber olduğum bir erkek arkadaşım var. İnternetten tanıştık ve sadece 3 sene içerisinde 2 kere buluştuk. Arkadaşlarımın yorumlarından sadece bu konuda değil her şeyde çok etkilenirim. Hepside dalga geçer gibi baktı ve ilk defa bu kadar dışlandığımı hissettim. Samimi olduğum grupta hepsinin sevgilisi var en uzun ilişki benim ama bilin bakalım onların yanında sap gibi takılan kim 🙈 Sadece telefondan ibaret olduğu için konuşmamız insanlarla konuşmayı unutmuşum diyebilirim insan içine girince farkettim bunu. Hani cicim ayıda bittiği için artık bana karşı ilgisi kalmadığını düşünüyorum hiç bir sevgi sözcüğü söylemiyor diyebilirim buda beni kendimi değiştirmeye sürükledi ve fütursuzca zayıflamaya başladım 168 boyundayım yeşil gözlerim beyaz bir tenim var çok çirkin değilimde yani azcıkta olsa ilgiyi hakettiğimi düşünüyorum yazın ders çalışmaktan ve üniversite heyecanından 55 kilo olmuştum 47lere düştüm sonra kendimi sorgulamaya başladım napıyorum ben falan kilo almaya çabalıyorum işte 50yim şu an anoreksi olmadan kurtuldum ama hala yediklerimin kalori hesabını yapıyorum. Bana zarar veriyor farkında olmadan ayrılmaktan korkuyorum alışkanlık olmuş bende artık. Ama kafayıda yemek üzereyim ne yapmalıyım ayrılmalı mıyım psikoloğa falan mı gözükmeliyim?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• 3 yılda iki kere buluştunuz öyle mi.
    Böyle ilişki mi olur? Bir de kendini bırakmış...

Bitir gitsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• İnternetinin paketi bitse olayın fişi çekiliyor yane, bilmem valla sıkıldım okumadım zaten hepsini...

0|0
    0|0
  • Netten tanışıp evlenenler var. Bu yüzden sıkıntı etme ama kendini de gercek oraymis gibi irdeleme. 3sene az değil zaten birden söküp atmak istesrnde atamazsin oyuzden takilma gittigi yere kadar

0|0
    0|0
  • internet ilişkin de kalori hesabın da saçma psikoloğa git ve o çocuktan ayrıl. Ayrıca bu kadar takıntılı bir kızı hiç bir erkek çekmez reelde sağlıklı bir ilişki kurma ihtimalin de çok düşük bu halinle. Daha sende kim bilir ne garip takıntıkar vardır.

0|0
    0|0
  • Çok küçük ve saçmasapan meselelere takılmadığın anda hayata bakış açın değişir. Dolayısıyla hayatın da değişir.. :) Bakış açını değiştir. Gerisi kendiliğinden gelecektir.

0|0
    0|0
    • Bunun bende farkındayım ama yapamıyorum 😔

• o zaman ya destek alacaksın ya da olgunlaşmak için akışına bırakacaksın

• şimdi internet bence insanı duygusallaştırıyor ve gerçek yaşamın dışına itiyor mesela kıskançlık küslük yok bunlar yaşanması gerek telefonla aşk diye bişey yok kendini buna inandırmak var ;)

0|0
    0|0
  • Ulan internetiniz gitse ayrilacaksiniz neyin uzun mesafesi

1|0
    0|0
  • Seviyosan takma kafana

0|0
    0|0
  • yahu çık bir sokaklarda müzik dinle bu nidir ya benim de psikolojimi bozacan sen.. :D

0|0
    0|0
  • Öyle ilişki yürümez bence bırak gitsin karşılıklı konuşun ikinize zarar verir bu şekil.

0|0
    0|0
  • Kafayı yemişsin bile

0|0
    0|0
  • sanalda ilişki olursa böyle olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Baskasini düsünme kendini düsün

0|0
    0|0
  • boyle birsey bende bir ara ergen donemimde yasamistim. Uzak dur derim sana cunku faydasi yok boyle seylerin gitikce kotu olur hersey dikat et ve kendine okuluna odaklan

0|0
    0|0
    • İşte lise 2deyken başlamış bir ergenlik meselesi şu an bu halde kurtulmayı çok istiyorum

• 3 senede 2 kez gorusmek :O Nasıl sabredebıldın ınanamıyorum :O Adamın yedektekı sevgılısı falan olmayasın sakın?

0|0
    0|0
  • Kimseye bu kadar baplanma, bağlanmayın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...