Lütfen yardim edin canım çok yanıyor?

Arkadaşlar lütfen lütfen yardim edin bana içim parçalanıyor içim yanıyor içim çok yanıyor. Bakin ben bugün Duyduklarıma yıkıldım bir daha ayağa kalkamayacak gibi hissediyorum bugün benim yasında bir kuzenim var o hap kullandığını söyledi bana bunu duymak canımı o kadar acittiki ağladım saatlerce çünkü onu çok seviyorum o boyle biri değil biliyorum buda yetmezmiş gibi eski erkek arkadaşımın benimle çıkarken bir kızla çıktığını öğrendim ( kızla 7 senedir çıkıyormus benimle onunla çıkarken çıkmış şerefsiz kopek ) bana seni sevmedim can sıkıntısından konuştum seninle dedi gelecegimi kararttım senin yuzunden dedi birde utanmadan Allah'ım nasıl canım yandı bu kadar üst üste geliyor herşey herkes üzerime geliyor ne olur ölmek istiyorum kalbim sanki binlerce parçaya ayrılmışta insanlar acımasızca üzerine basıp geçiyor iyice. Artik hicbirseye güvenim kalmadı tesekkur ederim beni üzen insanlara. Ne olur canımı acıtmaktan vazgecin artik ne olur ne olursunuz.. :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sakın ol bu ne çocuk gibi çocuğa yol ver en büyük intikam bu gün gelir bulur Allahından kuzenini dinle anlamaya çalış baktın olmuyor ailesine söyle engel çıkar sürekli bir süre uzak kalırsa bırakır zor değil sana gelince kafanı dinle prof yardım al gerekirse zamana bırak hepsi geçecek

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kuzenini hemen ailesine söyle ! Yarın bigün bişe olur vebalinden kalkamazsın ! Gerekirse ona bunu temin edeni bul polise ver bırak yüzüne bakmasn ama yollarnı kapat

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Fazla abartili cumle kullaniyorsun allah ölümlü bir aci yaşatmasin.

1|1
    0|0
  • olmeyi isteme kaderi tenkit etme ki kaderin ne getirecegini bilmessin karsina yanlis insanlar cikmis olabilir ama bu senin hayatindan daha degerli degil

1|0
    0|0
    • Canım yanıyor

• Tesekkur ederim su yorumlar arasında beni bir anlayan sizsiniz

• yani rica edrim de insan halinden anlamak lazim cunku ayni olayi benim de yasamayacagim belli degil ama siz de hemen kendinizi toparlamaya calismayin cunku biraaza uzulun icinizde uzuntu kalmasin sonra daha cabuk toparlanirsiniz bir tane karaktersiz yuzunden hayatinizi degrsiz kilmaya degmez

• 1. güzel bir duş alıyorsun
    2. telefonunu kapatıp yatagına giriyorsun.
    3. hiç bir şey düşünmeden uyuyorsun. Düşünme hiç bir şey..
    4. sabah güzel bir kahvaltı.
    5. Cumartesi gününü kendine ayır ve çık dışarı kafana göre gez dolaş. Yanında biri olmak zorunda degil. Tek başına da gezip eğlenebilirsin ;)

Unuttum, uyumadan önce dua et. Hep zor kötü anlarımızda aklımıza gelir :)

Ama yine de o dua rahatlatır bizi. Birazcık ağlayabilirsin dua ederken. Çünkü O'nunla baş başa konuşmanın tek yolu budur. İçini dökebilirsin. Sonra zaten harika bir uyku seni bekliyor olacak. İyi geceler...

0|0
    0|0
  • klasik bir genç kız feryadı

0|1
    0|0
  • Hayatin klasikleri bazilarina göre, bazilarina gore sadece okumakdan ibaret. O duyguyu yasamadan yasiyormus gibi yapmak dahi cok zor. Yarini bilmeden yarini yasamak üzüntüleri ve tedirginleri yaninda getiriyorr ondan bazen ani degerlendirmek lazim ;)

0|0
    0|0
  • Dur bre sakin ol... Beterin beteri var en azından hala nefes alıp verebiliyorsun.. En azından şöle düşün artık daha küçük sıkıntılara üzülmezsin çıtayı yükseltmiş oldun... Açıda strike yapmışsın...

0|0
    0|0
  • herkes ölmek istiyo ne bu anlamadım kolaya kaçmak mı bu

0|0
    0|0
    • Ben ölmek istiyorum gibisinden birşey demeye calismadim sadece yazdikca rahatlayacagimi düşündüm

• Gece gece nasıl yardımcı olabiliriz sana cümleten sorunlarımız var zaten 😉

0|0
    0|0
  • Dertlere bak a m i n a koyim

0|0
    0|0
    • Senin ne derdin var acaba? Lütfen edepli ol bu arada :/

Kızlar Ne Diyor 2

• Kuzenine cok uzuldum allah yardimcisi olsun sevgili isine geleceknolursak sukret Allaha yuzunu belli etmis

0|0
    0|0
    • Evet Allah a şükür gercekten

• Gulul bakk derin derin nefes al. Sakin ol. Bak tatim kuzenini al karsina konus niye aliyomus o hapi diye. Vee inan yanlis anlama iyki kurtuldun ondan. Daha beter olabilirdi. Tatlimm yapma boyle buyuyerek insan iyice olgunlasir. En onemlisi ailen dunyada ya ona sukr et gerisi tiss. Daha kotuleri var. Allah islah etsin o oglanii gun gelir devran doner. Kimsenin seni yzmesine izin verme. Ustesinden gelirsinn tatlim. Uzulme! Dik dur! O serefsiz icin deymez. Aglamiyacaksin aglama! Gul! Vallah gul! Anca gulerek diner acin. Ve kuzeninle bir konus

0|0
    0|0
    • Lütfen eklermisin beni gizliliği acsan biraz konussak konuşmaya ihtiyacım var?

• Olurrr tamamm cilkiyorum gizlilikten

Yükleniyor...