Sizce ne yapmalıyızz yardımcı olun lütfen?

Kardeşim bu sene liseye yeni geçti ilkokulda çok başarılı bir öğrenci olmasına rağmen lisede öyle olmadı okumak istemediğini söylüyor ne yaparsak yapalım boşuna uğraşıyorsunuz ben okumıcam diyip duruyor sizce ne yapmalıyız babam da annemde okucaksın okumadan olmaz demelerine rağmen yine de okumamakta ısrarcı fikir verebilir misiniz okuması için nr yapmalıyız?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sinifta ark sorun yasiyor olabilir bunu degerlendirin sinif ogretmeni ile konuşup ogrenci tutum olcekleri var onlari onceleyin ve kendini yakin hissettigi kimler vsr veya onu kendine yakin hisseden birileri var mı genelde bu durumdan dolayi okula karsi olumsuz tutum gelistiriyorlar

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• okulu sevmesi gerekiyor.. ya arkadas ortami istedigi gibi degil kendini iyi hissetmiyor ya da derslerinde basarili degil. bu konuylada ailesi olarak yardim edin. basarilar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• lise ayrı ilkokul ayrı. ben ilkokulda çok başarılıydım ama lisede çok kötüydüm ilk üc sene. son sene çok iyi bir dershaneye yazıldım istediğim zaman hocalara soru sorabildiğim bir nevi özel ders gibi ders aldığım her çözemediğim soruyu anında sorduğum bir dershanedeydi. eğer günde 250 soru cözerse kardeşin ve bu sorular hep birbirinin aynısı olmazsa çözemediklerinide dershanede sorarsa ilk 30 bin garanti

0|0
    0|0
  • Okumak istememesindeki sebep ne once onu ogrenmelisiniz. Karsiniza alip bir arkadasi gibi onun seviyesine inmeniz gerek. Kız mı erkek mi?

0|0
    0|0
    • Erkek

• Teşekkürler

• Rica ederim. İyi geceler :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Bunun boyle surmeyecegini ve biraz cabalamasina yardimci ol ondan ne akdar buyuksun bilmiyorumbama guzelce karsina alip bak ablam bende boyleydim ama sonra iyi oldu falan diyebilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...