Bir evde 7 kişi kalıyoruz. Tek başıma eve çıkmalı mıyım?

Arkadaşlar 2 sene cemaat yurdunda kaldım. En son yurda müfettişler gelince son 1 ay özel yurda çıktım. Bu sene 3. senem. Kalacak yer bulamadığım için geçici olarak cemaat evine geçtim. Ardından arkadaşların evine geçtim ve şu an 3+1 evde 7 kişi kalıyoruz. Ailemle iken gece 11-12'de yatar; sabah 8-9 gibi kalkarım ama burada gece 4-5 gibi yatıp öğlen 12-1 gibi kalıp 2'ye kadar kahvaltı yapıyoruz. Bir de aşırı sessizlik isteyen bir insanım. Vurdumduymaz insanlara dayanamıyorum. Siyaset ve maç muhabbetlerinden nefret ediyorum. Evde az insan varmış gibi 2-3 günde bir arkadaşlar geliyor eve. Zaten vize haftası 10-12 kişi oluyoruz. 600 liraya 1+1 daha bu ay bitmiş bir bina var. Apartmanda sadece 1+1 daireler var. Buraya çıkmayı düşünüyorum. Birkaç arkadaşa danıştım ama sen yapamazsın edemezsin mutlaka en az 2 kişi olsun diyorlar. Ev kampüsün dibinde. Kampüste 4 çeşit yemek 1,5TL. Çoğu yemeğin tarifini biliyorum. Bir de internet üzerinde bir blogum ve twitch kanalım var. Bazı turnuvlara vs. katılıyorum. Bunları 7 kişilik bir evde yapmak imkansız. Meraklı gözler üzerimdeyken hiçbir şeye odaklanamıyorum. Ve bu sene başlamak için kpss kitabı 4 tane. 1. dönem bitecek ama kapağını açmış değilim. Ailem de kararsız. Şu an gidip ev sahibiyle konuşsam 600'e hemen tutabilirim evi ama her gün okula gidip gelirken o virajı dönüp adamla görüşmeye cesaret edemiyorum. Bu konuda sizin görüşlerinizi almak istedim.

Güncellemeler:
Sonlara doğru anlatım bozukluları halay çekmeye başlamış. Hepsini birden yazıya dökünce biraz garip oldu. O yüzden anlamadığınız noktalar vs. varsa buradayım.

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çık bence

0|1
    0|0
  • Cemaatle basmi olur. Cik ayri eve.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...