Kapat

Sınıf arkadaşıma gıcık oluyorummmmmm?

kendini öyle bir şey sanıyor ki yakın arkadaşı olmayınca yüzüme gülüyor yakın arkadaşı yanına gelince aklınca benimle dalga geçebiliceğini zannediyor böyle dediğim herşeye salak salak gülüyolar aklınca benle dalga geçicekler. bugün çok soğuk vardı ben ellerim çatladı ya soğuktan dedim baktım gülmemek icin kendilerini zor tutuyo gibi bir tipe girmişler hayret gülmediniz dedim niye gülelimmi dediler bilmem her boka gülüyosunuz ya bekledim bir an dedim ehehe filan yaptı böyle şakadan güya. mesela bir arkadaşım daha var kız bişey söylüyo ona da gülüyolar güya dalga geçicekler. kendi tiplerine bakmadan. bir de saçma sapan şeylere sinirleniyo o kadar gıcıkki peltek peltek konuşuyo güya sinirlenince 's ' harflerini dilinin ucunu dişine basark söylüyo ağzına bitane vurasım geliyo. pis yılan. siz olsanız nasıl bir tavır koyarsınız herkesle dalga geçebiliceklerini zannediyolar böyle insanları eziceklerini filan zannediyolar ağızlarının payını nasıl verebilirim?

0|0
1|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 1

• liseyse kötü işin

0|0
    0|0
    • hayır lise değil

• mesela neler yaptın

• ya mesela sınavlada ilgili konularda bana yanlış yeleri söylüyodu bende saf gibi güveniyodum onun dediği yerlere çalışıodum. şimdi o derslere doğru düzgün gelmio ve ben ders çalışmaya başladım o bana soruyo ben de onun gibi piçlik yapmıorum ama diorum bilmiyorum. sonra projelerde falan haberim yoktu deyip geçiştiriyorum. onun önüne geçtim yani. ve bu da onun canını sıkıyor

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya aynı durum benim de başımdaydı kendilerini bişey sanmalar falan ama tek olduğumuzda normal davranıyodu ben de arkadaşımla konuşuyodum sadece onlarla muhattap olmuyodım sen de onlarla dalga geç ezdirme kendini

0|0
    0|0
    • çok gıcık ya tipine bile gıcık oluyorum hele o konuşması öyle sinirime dokunuyorki dövesim geliyo

• Bide kıskanıyorlarsa öyle davranıyolar sürekli bana özeniyolardı ve okul bitti hala bana özeniyo bir tanesi konuşmaya çalışıyo falan diğer arkadaşıyla küsünce dalga geçmeside bitti.

Yükleniyor...