Alkol günah olmasa güzel olmaz mıydı?

Ohh ne güzel rahat rahat içerdik sizce de öyle değil mi?

Güncellemeler:
ve kadehimi KS'nin ayyaşlarına kaldırıyorum :D

0|0
8|19

En İyi Kız Görüşü

• Alkol candır ama yaa, dertliyken derdime içiyorum mutluyken mutluluğumun şerefine içiyorum dertliyken rakı mutluyken viski 😄 ama parasıda sıkıntı kanka yaa :d

0|0
    0|0
    • ikisi de yoksa heyecan olsun veya bişeler olsun diye içiyosun her türlü içiyosun ya :D

• ne demek kanka sen beni tanımayamazsın ama ben seni iyi tanırım :D :P

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Rahat rahat içiyorum valla, daha biraz önce iki bardak rakıyı içtim 🙃

0|2
    2|0
  • Günah olmalı tabii. Yoksa içip sapıtır, önüne geleni yakıp yıkar, tecavüz eder öldürür, kısacası her akıllarına eseni yaparlar. Çünkü bazılarının ehlileşmesi için cehennem korkusu ve cennet hayali lazım, bu bir gerçek.
    Ha, aralarında bunları zaten yapanlar yok mu, var ama bu tür yasaklar büyük ölçüde yararlı oluyor. Nasıl derler, kötüyü iyi yapmıyor ama kötülük yapmasını engelliyor.

Tabii ben bu gruba dahil olmadığım için beni bağlamıyor bu yasaklar.

0|0
    0|0
    • aslına bakarsan dostum böyle asaklara gerek de olduğunu düşünmüyorum ben çünkü bunun günah olmadığı yasak olmadığı büçok ülke var ama içip bokunu çıkarmamayı biliyolar en fazla sevişiyolar o kadarcık

• İşte onlar biliyor, olay bu.
      ''Allah'a, cehenneme inanmıyorsan niye annenle birlikte olmuyorsun?'' diye soru soran insanlar var yahu... ''Zina yasak olmasa durmam dekolte giyen kadınlara tecavüz ederim'' tarzı kaç tane söz duydu bu kulaklar... Bu tür kişilerden bekleyemeyiz bu bilinci.

• oldu mk bu insanlar çok mal ya ben de mantıklı şeylerden kurallar oluşturup bir dini kitap oluştirim bana tapsınlar :/

• Bilmem içer miydim bilmiyorum

0|0
    0|0
  • günahları umursamam

0|0
    1|0
  • ama günah işte

0|0
    0|0
  • Yoo öyle değil

0|0
    0|0
    • yaw nene yaşın olmuş 100 hala ksde takılıyon :/

• Çookl ince bir espiri bravo sana süper yakaladın, ayakta alkışlıyorum seni 😕😕

• günah ama cennette helal olcak oyüzden ağzıma daha almam :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Yasak olan gunah olan her zaman icin daha fazla ilgi uyandirir. Icesinmi geldi dik gitsin yarasin

0|1
    0|0
  • ben baya rahatım :D

0|1
    0|0
  • Alkol, uyuşturucu, seks günah olmamasını ve zarar vermemesini isterdim.
    Hepsine ihtiyacım var ama yapamıyoruz..
    Cennete gitmek nasip olursa orada bol bol kadı kaldırır , " göğüsleri tomurcuklanmış "hatunlarla sevişiriz..
    Valla ben cennetlik isem Allah benim canımı alsın artık yeter yani ne işin var benim bu dünya da
    :D
    Ciddiyim.
    Amin diyin.
    Ölmek istiyorum

0|0
    0|0
    • merhaba sevgili radyo ihsan dinleyicileri sizleri saygı selam ve minnetle anıyorum niye böyle yapıyorum diye sormadınız hani olur da belki sormak isterseniz şayet sizene mk demek istiyorum ama demiyorum çünkü reyting kaybedebilirz bu da para kaybı demek niye paraya bu kadar tama ediyoruz durmadan içsek sıçsak sevişsek ya işte bunlar için bile para gerekiyo sebebi o sayın dinleyenler şimdi hepinize iyi geceler diliyorum tabi böyle bişe mümkünse

• Alkol değil kardeşim kafa yapan herşey :)

0|0
    0|0
  • günah olunca daha güzel

0|0
    0|0
  • Günah değil fazlası caiz değil :D

0|0
    0|0
  • vodka yoksa güzel kadında yok aşkda...

0|0
    0|0
  • Simdi de raad raad içersin ne var bunda

0|0
    0|0
  • ne zaman günah sayıldı

0|0
    0|0
  • Alkol günah olmasa güzel olmazdı tabiki. Haramlar tatlıdır. Helal olsaydı bizden uzak dururdu bizde ondan :)

0|0
    0|0
  • akıl örttüğü için günah. eğer sarhoş etmeseydi günah olmazdı.

0|0
    0|0
  • Tat olarak ta sevmiyorum ben alkolü yine de tadını sevmediğim için içmezdim. :D

0|0
    0|0
    • biz de tadından içmiyoz heralde :D

• kafayı güzel yapıyo içsen bilisin :D dünyanın en güzel dugusu ya dünya zikinde olmii :D

• 35'lik votka içtim bişey olmadı. Ne kadar içersem sarhoş olamıyorum :D

• Ben sevmiyorum sevapta olsa yine içmezdim :)

0|0
    0|0
  • Töbe edersin.. Takıl..

0|0
    0|0
  • o zaman bu kadar içen olmaz dı

0|0
    0|0
  • Ben hala iciyorum

0|0
    0|0
  • Baba güzel olurdu sabahlar olmazdı :D