Nolur yardım edin bana?

Arkadaşlar merhaba çok önemli bir sorunum var kısaca bahsetmek gerekirse benim okulda bir kız grubum vardı takıldığım bide arada yanına gittiğim kızlar vardı ama benim kız grubum habire değişip duruyordu biri dışlanıyordu durmadan falan en son beş Kişilik yine biraz değişik olsada grup oldu ben çok mutluydum sonra bir çocukla konuşmaya başladım instagramdan semtin popisiydi bir çocuk daha derken farketmeden o anki herşey güzel gidiyor sevdasına kapıldım ve adım erkek idare ediyor kaç tane erkekle Konuşuyor diye çıktı sonra Konuştuğum bir erkek yakın arkadaşımla çıktı ama sorun değildi benim için yavaş yavaş herşey düzelirken kavgalı Olduğum bir çocuk eskiden konuşuyoduk okuldaki grubumdaki bir kızla konuşmaya başlamış bunu yediremediğim için kendime ki zaten özür dilemeyi bekliyodum Çocuktan özür diledim ve kızlar kötü tepki verdiler bana fakat özür dileyince çocuk direk döndü bana çok iyi davrandı ve Çıkma teklifi etti kabul ettim aynı gruptan bir kızda eskiden yakındık şu an bilmiyorum önce kendini düşün kabul et son sene okulda falan dedi kısacası dışarıdaki ortamım genişledi baya ama okulda çok kişi kaybettim gerçekten şimdi çok karmakarışık oldu herşey eskisi gibi olsa keşke olayı en kısa şekilde anlattım umarım anlamışsınızdır napmalıyım...

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Aşçı şoför bahçıvan kapıcı hepsi birden evin hanımına..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• canım uzun yazmıssın ya

0|0
    0|0
    • Bu kısa hali Allah rızası için bir bak ya

• uzulme herkes dost deildir sana aslında arkadas arkadasın dusmanıdır bakma sen herkeze guvenme sen dogru olanı yapmıssın ve askının peşinden git derim arkdas grup ayaklarına takılma ve gecmşe değil artık gelecege bak

• Çok teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 1

• Keske annen babanada O gece olmaz Basim agriyo diyeydide Senin gibi bir SaIak kiz getirmeyeydi dunyaya..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...