Siz benim yerimde olsaniz napardiniz? Sikayetimi geri cekmelimiyim?

Kisaca olayi anlatayim is yerinde iki telefon calindi telefonu calinan kizlardan birisi yalan ifade vererek ustume iftira atti ustume atilan suclamayi kabul etmeyip kizdan sikayetci oldum elimde ispatlicak goruntuler var kiz smdi benden ozur diliyor sikayetini cekicegini soyluyor tazminat davasi acsan sana odiycek param yok diyo en fazla Nisan veya dugun arifesi hapise attirirsin beni diyo vicdanima oynuyo ama burdada beni karaladi kac kisinin onunde hirsiz damgasi yedim gururum kirildi. Ne yapacagima karar veremiyorum siz olsaniz napardiniz?

0|0
418

En İyi Erkek Görüşü

• vallah aynı olay benim başıma geldi ama değişik versiyonu ben dövecektim çocukalrı neyse dedim ama senin üzerine iftriar atılmışsa yapa bildiğin kadar şikayet filan yap benim olayımd a mekanıma laf ettiler o kadar zoruma giti burdsa sana yapmışlar benim olayı anlatsam ölürsün gülmekten cameradan herşey ortaya cıktı tam bir flim gibi

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aslında cidden karışık bir durum. En mantıklı olanı çekmemen tabiki seni karalamayı biliyor.. konu kendisi olunca sana yalvarır tabi.. Birini karalamanın nelere yol açtığını görmesi lazım.. Fakat kötülüğe kötülükle karşılık vermek zorunda da değilsin. Benden uzak allaha yakın ol diyip bir daha onunla karşı karşıya bile gelmezsin.. Zor bir karar birşey diyemedim iyi düşün

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• bence sonuna kadar git sonuçta haklı olan sensin 1 liralık tazminat davası aç ders olsun

1|0
    0|0
  • affet büyüklük sende kalsın derdim ama o duruma düşmek hiç hoş değil onunla geçmiş olsun o düşünseymiş böyle ağır bir iftira atmadan

1|0
    0|0
  • acırsam ne olayım bana hırsız diye iftira atacak sonrada sıkışınça pişman oldum ayakları çekeçek acıma

1|0
    0|0
  • Suçu sana attığı için geri çekme bunuda düşün senin elinde delil olmasaydı seni suçlayacaktı belki ceza bile alabilirdin değilmi yani

1|0
    0|0
  • Sana çamur atmasaymış. sonuna kadar devam

1|0
    0|0
  • Acımı cezasını ceksin

1|0
    0|0
  • Gün gelir devran döner. Bir insanın hayatını karartmaya değmez. Eminim yapacağın iyiliği unutmayacaktır. İyilik eden iyilik bulur.

0|0
    0|0
  • Ne vicdani abi odesin bedelini hic geri adim atmam valla.

0|0
    0|0
  • Herkesin önünde hatasını kabul edip özür dilerse suçlamayı geri alıcağını söyle

0|0
    0|0
  • herkesin içinde kanıtla bari rezil olsun oda ozaman dava açmana gerek yok

0|0
    0|0
    • Herkesin icinde ozur dilerim de diyor.

• bazen şu vicdan denilen şeyi bastırmak gerek şikayetini geri çekme

0|0
    0|0
    • Bazen sokup atasim geliyor vicdanimi..

• Geri çekme. Herkes yaptığının sonucunu yaşamalı

0|0
    0|0
  • şikayetini geri çekme pişman olursun, herkes yaptığını ödesin

0|0
    0|0
  • Merhamet et

0|0
    0|0
  • bence sonuna kadar git bırakma bunları bunlar böyle böyle yüz buluyor..

0|0
    0|0
    • Buyuk ihtimal cekmicem

• Sikayetimi

• bence de çekme. Benzer bir olay benim başımda da var şu an yalvarıyor köpekler gibi. Çekmemeye kararlıyım

• Gelsin o insanlar içinde senden özür dilesin çek geri şikayeti

0|0
    0|0
    • Gerekirse onuda yaparim diyo ama karisik ya of

• can çıkar huy çıkmaz sen şikayetini geri çekersen gider başkasına yapar aynısını

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Iftirasinin bedelini ödesin birak. O seni karalarken iyi sen dogrulari söylerken kötü. Vicdan yapma sic agzina gitsin

1|0
    0|0
    • Vicdanima oynamasa surundurcm ama iste

• bedel herzaman ödenmeli ver gitsin

1|0
    0|0
  • Şikayet etmelisin bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...