Bir erkek neden sürekli bir kızın gözlerinin içine bakar?

okulda bir çocuk var beni ne zaman görse durup gözümün içine bakıyor, sınıfımın önünden geçerken durup sınıfa bakıyor hatta bazen dersteyken de gelip sınıfın camından bakıyor. bugün de önümde yürürken arkadaşına bir şey demek için arkasını döndü sonra beni görünce 2-3 sn durup gözümün direk olarak içine baktı ben de napıcağımı bilemedim. cidden neden böyle bakıyor olabilir?

Güncellemeler:
yalnız şöyle bir şey de var ki kendisi benden büyük

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• nereye baksa suç :)

0|0
    0|0
    • ya hayır suç olmasından değil de ben sebebini merak ettim sadece

• seviyodur ablacım. Ya alayı hikaye gerçi ama ne biliyim seviyodur de takma

En İyi Kız Görüşü

• Allahallah aşk kokusu mu var :D çok ilginç dönüp uzun süre bakmasi aşık felan mj oldu

0|0
    0|0
    • ahhaha sanmıyorum ki ya hiç öyle bir tipi yok aksine çok uçarı bir çocuk gibi duruyo

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben hoşlandıgım begendıgım hiç bir kzın gözlerıne uzun uzun bakamadım ilk başlarda tabıkıde sevgılıyken değil bu bir nevi sen dikkatımı çekıyorsun ılgımı cekıyorsun anlmına gelıyor sanırım

0|0
    0|0
  • Sevgisini anlatmak icindir

0|0
    0|0
    • gerçekten mi? çünkü bir-iki haftadır bakıyo ve hala komuşmadık şu ana kadar

• ya işte sürekli gülümseyen bir tipim ama derste gördüğünde büyük ihtimalle boş boş bakıyorumdur ya da ciddi

• ben burada bakıştığım çocuğu anlatıyorum senin sorduğuna bak xkdnftısdcv

Kızlar Ne Diyor 1

• hoslandigindandir

0|0
    0|0
Yükleniyor...