İşe aldırdığım arkadaşım.(bana bir akıl verinya EİG kurban olsun size)?

Normalde 1-2 defa görüştüğüm takıldığım ortamda tanınan bir arkadaşımdır kendisi, faceden işte ihtiyacı oldugunu gördüm, bende hemen yazdım kardeşim buyur gel eleman açığımızda var ilaç gibi gelirsin diye
1 hafta düşündükden sonra kararını verdi ama bu arkadaşımın ayda 1 veya 2 defa pazar günleri izinli olması gerek çünkü rock müzikle uğraşıyor, konserlerden dolayı.
bende rock müziğe hayran olduğumdan 'senin yerine 12 saat çalışırım olmadı napalım' diyerek o işinide bir güzel çözüp işe girişini yaptırdık.
ama 1-2 hafta geçtikden sonra bayan bir müdürle arkadaş oldugunu çok samimi oldugunu söyledi
bayan müdürde tabi 18 yaşında iş, aşk karışıyor haliyle aldırdıgım arkadaş ağır azarlar yemiyor, ağır işler yapmıyor yani 'sütten' çalışıyor vede konserlerine çok rahat bir şekilde gidip gelebiliyor,
lakin kayıt edilmiş 1-2 parcasını gören şirket müdürleri bizim bu arkadaşla irtibata geçtiler ve şarkı yapması karşılıgında 3.000 Tl vercekler, tabi başka şubelerde olaylar böyle dönmüyor adamın anasını ağlatıyolar çalıştırmakdan ve zaman geçtikce benle dertleşen bak biz çok iyi dost olcaz, iyiki tanımışım diyen çocuk gitti, yerine;ben şirket sahibini tanıyorum artık bana kimse bişey diyemez diyerek bunu yüksek sesle konuştu dükkanın içinde dile getirir oldu, ağa oldu resmen pelesenk :) bizim saf aşık müdürde bişi demedi tabiki. bende bir rock vokalisti olmak için 2 yıldır uğraşıyordum, şarkı için ne bir düet teklif etti (çıtlattıgımda dahi olmaz demişti) nede işi dibine kadar öğreten beni bu projeye teklif etmedi
canı sağolsun kariyerdir diyerekden sustum, saf müdürle bir tartışmamız oldu 2 hafta birbirime atarlı konuşarak çalıştık, müdürle

Güncellemeler:
bir tartışmamız oldu 2 hafta birbirime atarlı konuşarak çalıştık, müdürle samimi olmasına rağmen 'ya sen napıyosun o benim arkadaşım, kardeşim'
demedi, üstüne üstlük, bizim bu saf müdür bizim oğlanı bana karşı cephe aldırdı..
şirkette 3 yıldır çalışmama rağmen 2 defa müdürlüğe gitme çabam ters tepti.
ama daha 3 ayı dolmayan bir elemanı yollucaklar, artık çocuk yaptıgım işlere laf söyleme,3 yıldır çalışıyon ama ben müdür olcam tarzında konuşuyor, yok o öyle yapılmaz, gibi kalp kırıcıda oldu akıl verin lütfen..

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Sen nie kendini feda ederek 24 saat calışıyosın ki

0|0
    0|0
    • arkadaştır kardeştir, yarın ölümüz olur o kalır yerimize dedik.

• Eig sensin pikachu.

• Ahahah teşekkür ederim :D

En İyi Erkek Görüşü

• Ne kaypak adammış be.

0|0
    0|0
    • Adamsın l*n :)

• Eig sensin bro.

• Eyvallah dostum..

Kızlar Ne Diyor 4

• 18 yaşında nasıl müdürmüş o kaale almam ben

0|0
    0|0
    • kaale almayınca şirket sorumlusuna ağlıyor, şirket sorumlusuda bizi kastırıyor,1-2 defa bu mevzu oldu sonra herkes, yaşa değil rütbeye baktı.

• Madem olaylar iş dışına çıktı Çirkinleşti, sen de çamur yap. Senin bu arkadaşa çaktırmadan çaktırmadan bir kız yanastir bakalım. Sonra geri çekil izle.

0|0
    0|0
  • Eee sonuç kıskanma bence o seni niye ilgilendiriyoki sen ise almissin iyi yapmissin bırak sonrasini

0|0
    0|0
    • hayır başta çok iyi dosttuk biz bir değil 'biz'dik olayların sonradan böyle ceryan etmesi beni çok sinirlendirmeye başladı.

• Okuyamadim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• İşin içine iş girince eşini bile tanımayanlar var kanka yükselebilirim diyorsan çaba sarf et mevki edin baktın olmuyor * et

0|0
    0|0
Yükleniyor...