Babanız annenizden başka birine aşık olduğunu söylese ne yapardınız?

Diyor ki aşığım ve ona gitmek istiyorum. Annenizden ayrılmak istiyor. Tepkiniz ne olurdu? Annenizi ve sizi karşısına alıp aşkından bahsediyor? Tepkiler nasıl?

Not: Şahsi bir mesela değil, her zamanki varsayımlarım.
Her zamanki varsayımlarımı merak edenler sorularıma bir bakabiliriler :D
http://www.kizlarsoruyor.com/uye/mihaylovna/sorular

Güncellemeler:
Bayağı güncel. Güncel olduğu halde bunu yazdırıyor olmanız garip. Gelsenize soruya.
güncellll

0|0
1615

En İyi Erkek Görüşü

• 2 seçenek var bir saygı duyan insanlar 2 siqmek isteyen insanlar bence saygı duy beee kotu birşey yapıyorsa zaten belasını buluyor takma bence annene guç ver derim ha ben olsam napardım silerdim affetme gibi bir huy yok bende acımasızım galiba hayatın olduğu gibi allah kolaylık versin sana

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 14

Kızlar Ne Diyor 15

• Annemi defalarca aldattı, annem de defalarca affetti. Ne halt yerlerse yesinler umrumda bile değiller.

1|0
    0|0
  • anam garip anam, çilekeş anam diyip anama sarılır ağlardım.

1|0
    0|0
  • Annemle babam ayri zaten.
    Babamin agzindan da annemin agzindan da duydum.
    Hani derler ya alismis kudurmustan beterdir.
    Alistim ben de, pek umursamiyorum.

1|0
    0|0
  • Gitsin

1|0
    0|0
  • affetmem sanırım...

1|0
    0|0
  • o andan sonra asla baba demezdim

1|0
    0|0
  • Babalıktan reddederim :D

1|0
    0|0
  • Hahah inanmam :D

1|0
    0|0
  • Babam, annem olmasaydı başka bir kadına aşık olmazdı, tüm kadınlara küserdi... küstü de.

1|0
    0|0
  • Ozaman ona gitsin..

1|0
    0|0
  • Şok vefat

1|0
    0|0
  • En başta tuhaf gelirdi de sonradan anlayışla karşılardım anneme çok üzülürdüm ama ak

1|0
    0|0
  • Babam ile annem ayri ve babamda mutlulugu hak eden biri. Saygi duyarm ve babama olan sevgimden dolayi cici annemide severm :)

1|0
    0|0
  • Bizi tamamen silip gidebiliyosa gitsin ama hem silemeyip hem aklı o kadındaysa yine gitsin yani o kadını aklından çıkarmaığı sürece gitsin hatta aklından çıkarsa bile bir kere söylemiş yapmış yine gitsin her türlü gitsin, babamı çok çok severim aşırı baba düşkünüyüm ama öyle bişey olursa babamla görüşmezdim bir daha heralde, Allah yaşatmasın

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...