Büyük konuşursan başına gelir mi?

Büyük konuşma falan denir bilirsiniz bir konu konuşurken ne olacağı belli olmaz. Benim merak ettiğim şey bunun ölçütü nedir? Bazen istemeden söylüyoruz ben onu asla yapmam diye ama kötü niyetle değil.Çok korkuyorum başıma gelir diye

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bir cümlede asla kelimesi varsa, o cümle büyük konuşmaya gebedir. Düşünceler değişiyor, kabul edebilirlik ölçüşü yaşamla birlikte değişiyor. Geçmişte asla dediklerimiz günümüzde tercihlerimiz haline gelebiliyor. O sebeple tabiki düşüncesel bir plan mevcuttur. Böyle bir olayı kendime yakıştıramam, böyle bir olayda rol üstleneceğimi sanmıyorum gibi ama asla yapmam deniliyorsa bu olaya çok basit yaklaşımdır. Gün gelip aslanın içerisinde kendini bulduğunda da kendi de şaşırır haline.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bazı konularda tabiki büyük konuşmamak gerekir ama şunu yapparım bunu yapmam diyeceksen kendine güvenin tam olmalı ve sözünün arkasında durmalısın.

0|0
    0|0
  • Örn. Bir çocuk motor alıyor babası kesinlikle olmaz kaza yaparsan hastaneye bile gelmem diyor, bu adam işe giderken arabayla oğluda motorla eve gelirken bir virajda kafa kafaya çarpışıyorlar adam kanlar içindeki oğlunu hastaneye kendi kucağında taşıyor, büyük lokma ye büyük laf konuşma, yaşanmış hikayedir.

0|0
    0|0
  • Büyük lokma ye ama Büüyük laf konuşma sen onu bırak tvde canlı yayında bile büyük konuşup sonra g*t olanlar var en büyüğüde chp milletvekili idi

0|0
    0|0
  • Ne oldum değil ne olacam demeli. O yüzden iyi niyetle de olsa büyük konuşma

0|0
    0|0
  • geliyo

0|0
    0|0
  • Büyük lokma ye büyük konuşma ama büyük düşün.

0|0
    0|0
  • Asla yapmam dediğim seylerin hepsini yaptim

0|0
    0|0
  • Benim başıma neler gelmedi ki ☺☺☺

0|0
    0|0
  • bir daha büyük konuşma dicem ama büyük konuşmak istemıyorum

0|0
    0|0
  • Benimde aklıma gelir bu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ooooo kpss de ben Matematikten fuuul çıkartıyoduum sen ne diyosuuun... ( çaktırma sınavda neredeyse 1 soru bile çözemiyodum.. hemde öyle kolaydılaar kiii :D )

0|0
    0|0
  • eskiden bende asla yapmam derdim ama asla yapmam dedigim seyi yaptiktan sonra anladim ki gercektende hersey Allahin elinde bosuna kendimize anlamlar yuklememeliyiz :) artik Allahin izniyle yapmam diyorum

0|0
    0|0
  • Bende korkuyorum ya

0|0
    0|0
  • Asla, asla deme!

0|0
    0|0
  • şöyle asla yapmam dediğin an şeytan bütün işimi gücümü bırakıp sana o işi yaptırırım der büyüklerimizde ne demiş büyük lokma ye büyük laf konusma asla demen geldiği zaman allah basıma vermesin hayırlısı olsun de geç

0|0
    0|0
  • İnsan sadece büyük konuştuğunda değil, korktuğunda da başına geleceklere hazırlıklı olmalı...

0|0
    0|0
  • Evet gelir.

0|0
    0|0
  • Evett

0|0
    0|0
Yükleniyor...