Kürt kızları sizce?

Arkadaşlar size açıkça sorum var kürt kızları güzel mi açık konuşalım ırkçılık yapmayalım bu topraklarda onların da kanı var şahsen benim kankam kürt ela gözlü kumral beyaz tenli tatlı aşırı sempatik bir kız doktor kültürlü güzel bir kiz onun dedesi savaşta savaşmış benim daha birçok tanıdığım vatandaşlar savaşmış. asla ırkçılık yapmıyor neyse uzatmayalım sizce nasil lar kurt kizlar

Güncellemeler:
Hepiniz Irkçılar sizi allah kahretsin burası türkiye ulan türkiye doğu anadolu ve güneydoğu olunca kurt ege akdeniz marmara olunca türk olmak COK saçma ya neden böyle oluyor anlamıyorum ya aşırı saçma

0|0
24|59

En İyi Erkek Görüşü

• kürdunde ıyısı var türkünde hayvanı var desem alınacaksan bu sorudan uzak duracaksın.. aslolan ınsanlıktır ve takvadır.. böyle turk kurt ayrımına sürüklüyorsunuz ınsanları.. hepımız ınsanız dıyeceksınız beraber yasamayı bıleceksınız.. her turlu ayrımdan uzak duracaksınız..

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 58

• Kürt kızlarında ortalama tip pek olmuyor ya güzel ya çirkin oluyorlar. Güzelleri de harbiden güzel oluyor. Soruyu cevaplarken güzellerin hepsi geçti gözümün önünden 😃

Seraxwe rake kece kurdan ✌

2|0
    0|0
  • doğru söylüyorsun bu topraklarda onlarında kanı var benim vatanımın askeri saolsun bol bol döküyo :) :D

3|2
    1|0
  • Ne yani kürt olunca insan olmuyor mu dört bacaklı mı oluyor onlar ya da bütün gün birbirlerine tren yapıp maymun gibi hareketler mi yapıyor ki onlar aşağılayalım ya da ötekileştirelim bunları bu şekilde bizim aklımıza empoze eden şerefsizlerin alevi bol olsun. Soruna gelirsek her insan nasıl kendisinden sorumlu oluyorsa eğer iyiyse iyidir değilse değildir bu kadar. Kürt olmak bir suç değil ve onun tercihi değil ki yargılayalım ama hareketlerini tavırlarını yargılarım orası ayrı. Sonuçta her insanın diğer insanlara karşı sorumlulukları var.

0|0
    0|0
  • İnsan insandır.

1|0
    0|0
  • Bir arkadaş yazmış katılıyorum. Ortası yok. Ya çok güzel ya da çok çirkin. Ama oranlama yapmak gerekirse, 1 tane güzel varsa diğer 9 u tırt. Bir de çok kıllı oluyorlar genetik yapılarından dolayı.

1|0
    0|0
    • Ahahaha cok güldüm ya ayy hiic kıllı görmedim tam tersi erkekleri ve kızları aşırı güzel oluyorlar gor bakalım 200 tane arkadaşım varsa 198'i kürt cok iyiler sempatikler tatlılar sen şakrak çılgınlık eğlenceli insanlar dışa dönük cesaretli ve durustler hiç kıllı degil le bir kıl bile gormeidm

• Bende faulleri olan çok kürt kızı gördüm.

• Bazilari ya cok zayif oluyo ya da kilolu ve gogus olculeri kafam kadar oluyo yanlos anlayip hakaret etmeyin olani yazdim.

0|0
    0|0
    • Zayıf olmak ne alaka he he zayifsa bir insan kurt mudur tobest yaa

• Zayif ve sıkı sıkıya turban takarsa kürttür.

• kızları herhangi bir nedenle ayırmıyorum insani duygu ve düşüncelere sahip bir bayan hangi ırktan dinden olursa olsun benim için saygıdeğer bir insandır kürt kızlarda güzel yani sonuçta mesela bizim okulda var bir tane çok hoş kız ne diyim şimdi :D :P

0|0
    0|0
  • Kürt kızları güzel de dağdakiler ne öyle?

2|0
    1|0
  • Askerligimi Sirnak Akcayda Yaptim nizamiyeciydim Hemen onumuz Akcay koyuydu dolayisiyla Koylulerle iciceydim abi koyde bir kizlar vardi Offf diyorum İstanbul'da oyle kiz yok yemin ederim. Ince belli selvi boylu ve hepsi Sifir km 305 Gun Askerlik yaptim 305 gun boyunca onlara bakarak takilarak bitirdim Askerligimi :) Isimleri biraz kotu kumru, Sidika, Berivan, Hatice bunlar surekli konustugum bazi kizlardi :)

0|0
    0|0
  • güzeli de var çirkinide önemli olan kalbi fesat sa koy götüne istediği kadar güzel olsun kürt olmuş laz olmuş benim gözümde ülkesini seven kız candır

0|0
    0|0
    • Aynenn

• bunu söylemeden de geçemicem kürtleride hiç sevmem önyargılı konuşuyorum ama sevmiyorum işte

• Bnce her insan bir deildir. durumu iyi olan lari gayet bakimli ve guzeller ama tabiki durumu aile yapisi biraz daha dar gelirliler o konuda bakimsizlar. kimse yanlis anlamasin hepsi demiyorum bu turk kizlari icinde gecerli

0|0
    0|0
  • Bildiğin kürt...

2|1
    0|0
  • Kürt, Türk vb diye bir ayırım yapmam.
    Evvela müslüman mi diye bakarım.
    Sonra da Kültür uyumu var mı diye...

Evet, güzel oldukları söyleniliyor.
    Lâkin kültür uyumumun olmadığını düşünüyorum...
    Güzellik de tek kriterim değil...

0|0
    0|0
  • Dehşet güzel olanları var sürmeli oluyorlar laf sözdrnde anlıyorlar yani köye götür sırtında taş taşıttır nedrn bana bunu yapıyorsun demez

0|0
    0|0
    • Kankaa süper taş ama ya kannkalarom çoğu kurt ve dehşetle benden güzeller ne yalan soyliyim ben antalyalim

• Asıl memleketlerinde görceksin onları tm hepsi güzel demiyorumda birini gördüm çok güzeldi

• Yakınımışız

• Genelde hos gelmiyor bana. Nasil desem cok hanimhanimcik olmuyorlar. Biraz agresif oluyorlar buda bana itici geliyor.

0|0
    0|0
    • Al bir genelleme daha agresiflik kürtlere öZgü bir davranismi almanlar ruslar ıngilizler agresif degilmi

• Lar ler kullanma hepsi oyle degil bir almanyali cirkin olunca diğerleri de mi cirkin oluyor

• Ben gorsellikden bahsetmiyorum. Tabi hepsi benim dusundugum gibi degildir. Az tanidim kurt kokenli bayan genel yorum yapmayim. Tanidiklarim hakkinda itici olduklarini dusunuyorum.

• güzelin milleyi, dini, ırkı olmaz.. güzel güzeldir zaten.

0|0
    0|0
  • bütün kızlar güzeldir...

1|0
    0|0
    • Yok ya hepsi değıl

• sanane l*n bana göre öyle :D ben senin fikrini sormadım... sen benim fikrimi sordun :D

• Bazılarıngüzel

0|0
    0|0
  • Insanlari ayristirmak yanlis fakat arkadasini oyle bir anlatmissin ki merak etmemek elde eegil? kendisine ulasabilirmiyim acepm

0|0
    0|0
  • her ırkin iyisi kotusu var. bir kurt olarak soyluyorum bundan zerre sıkınti duymuyorum. her irkta iyisi kotusu var.. baksana senin gibi iyisi de var turklerde yorum yapan fasistlerde var turklerde

0|0
    0|0
    • Aynen kardesim türk kurt olayı saçma be aynı topraklarda yaşıyoruz da dogu güneydoğu olunca kurt olmak sacma

• tanıdıklarım arasında bazıları güzeldi. çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır , ayrıca türk kürt kardeş aramıza fitne sokanlar kalleş.

0|0
    0|0
  • "bu topraklarda kürtlerin de kanı var" yalanlarına da hastayım ha... tabi siz savaşırken biz kaçtık siz kazanınca zafere ortak olduk diyecek haliniz yok

0|0
    0|0
    • Ben kürt değilim ya arkadaşım var o kurt üstelik yalan değıl bizzat ağzından dinledik

• ha ağzından dinleyince doğru oluyor yani..

• Ya kardeşim adamın bizzat fotoğrafı var cekilmis nalan yani

• yok be ne güzeli

1|0
    0|1
  • benden uzak allaha yakın

0|0
    0|0
  • bence güzel değiller

0|0
    0|0
  • Güzelide var çirkini de. Ama şahsen önce insanlığı önemli derim.

0|0
    0|0
  • Bizim sinifta 2 tane var guzel degiller

0|0
    0|0
    • Eminmisin onlar güzel olmayabilirler her milletin güzeli cirkini vardır bee yapma bunu

• bu güne kadar dikkatimi çekmedi

0|0
    0|0
  • bence nasıl biliyonmu

0|0
    0|0
  • Kürt kız görmedim, ya da gördüysem bile kürt olduğunu bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    28

Kızlar Ne Diyor 24

• genel olarak beğenmiorum ama aralarında bazen esmer renki gözlü yüzü gözü güzel olanlar çıkıo onlar gayet güzel oluyo

0|0
    0|0
    • Aynen sarışın çook var kurtlerde

• Detayı okumadım ama saçma geliyor ne bu kürt kızları nasıl kürt kızları kürt kızları bence ayrımcılığı bu soruyu sorarak yapıyorsunuz. Düşüncem bu çünkü bir iki soru değil yani birçok soru var

0|0
    0|0
  • Ben kürdüm ve evet kürt kızları güzel olur :D

0|0
    0|1
  • Kürt kızıyım ve kendimce güzelim...

1|0
    0|1
  • Bütün kadınlar güzeldir diyerekten işin içinden çıkmak istiyorum 😄💃

1|0
    0|0
  • @fitikoz_ kankamdir kürttür güzelliğine kadeh kaldiririm 😊😀

0|0
    0|0
  • Genellemelere kizmissin ama soruyu sorarken sende genelleme yapmissin kurt kizlari guzelmi diye. Genelleme yapilamaz guzelide var cirkinide

0|0
    0|0
  • Ne dedesinin dedesi savaşmışmış ya bir tarihe bak bakalım kim çıkarmış en çok isyanları akıttıkları kan var döktükleri değil hümanist olucaz diye şekil şekil hareketlere girmeyin

0|0
    0|0
  • Yanlış anlaşılmasın ırkçılık yapmıyorum yalnızca görüşümü paylaşıyorum. Bence güzel olmuyorlar ya da ben güzel olanlarına rastlamadım, bilemiyorum.

0|1
    0|0
  • Genelde beni sevmezler.

0|0
    0|0
  • Begenmıyorum kadındı gelmıyorlar

0|0
    0|0
  • ama sonuç olarak ırkçılıgı kendılerı yapıyo devlet kurmaya calısıyolar falan bence uzak dur

0|2
    0|0
    • Irkçılar mi su ana kadar hiçbiri ırkçı değıl asla ve pkk yandaşı olanlar oyle istiyor

• Irkçı değilim, kürt kızları güzel olabiliyor

0|0
    0|1
  • Yani idare ederler

0|0
    0|0
  • Her ırkta olduğu gibi güzeli de var çirkini de

0|0
    0|0
  • çevremde cok kürt gördüm hiçbirinde güzel denilecek birşey yok

1|0
    0|0
  • Güzel güzeldir Türkü Kürdü yok

1|0
    0|0
  • Kurt kızı olduğuna her iddiasına girerim. Ben sevmiyorum onları kızlarınıda bilmem

0|0
    0|0
  • bana guzel gelmiyorlar

0|1
    0|0
  • Kürt kizlari ya çok çirkin ya çok güzel olur. Turk kizlari ise ikisinin arasinda ne çirkin ne güzel.

0|0
    0|0
  • Genel olarak guzel degiller. Benim simdiye kadar gorduklerimden bir ya ikisi guzel gelmistir bana

0|0
    0|0
  • Güzellik görecelidir ama saçlarına her zaman hayran kalmışımdır

0|0
    0|1
    • Evet güçlü sağlıklı oluyolar

• ayırmak sacma sonucta oda kiz her kiz güzel degil her kiz cirkinde degil ama geneli esmer oluyo mesela benim arkadasim var begenmiyorum erkek kili gibi kil cikiyo ve kiyma gibi kokuyodu

0|0
    0|0
    • Geneli esmer olmuyor yanlış biliyorsun sarışın COK var mavi göz yeşil göz uzun boylu oluyorlar o senin arkadaşın ama onun kendi tercihi şimdi bwn diyelim ki ingilizim ve ben cok cirinim diye butunnn ıngilizler cirkin mi oluyor ayy mantık sıfır

• arkadasim geneli bilemem ben gördüğümu söylüyorum okuyamamissin bile ayirmak sacma diyorum sen ne diyorsun ya salak misin nesin hepsi kiz sonucta diyorum kit misin benim tanıdıgimin hepsi esmer valla

• Allah yarattı hepimizi..
    böyle soru sormana bile gerek yok.
    yaratılanı seviyoruz Yaratandan ötürü

0|0
    0|0
Yükleniyor...