Kapat

DepresyonDayim?

Bizim sinifta ceren diye kiz var cok havali ve ozguven patlamasi yasiyorda diyebilirim en sonunda ters bir cevap vericem arkasi cok yani onla kavga etsem 20 kisi daha gelir benim fazla yoktur ne yapmaliyim bnde asiri ozguvenli ve altta kalmiyacak bir kizim onlada aramiz kotu degil ama bugun noldugunu anltiyim gecen seneden sevcan diye bir kizla kavga etmistim butn erkekler hep diyolar cok gizel dovdun sac cekme ustasi falan diye. d (siz bari dalga gecmeyin)) simdide erkekler +ceren konusurken duymustm tamda hatirlamiyorm sanki diyoduki sevcan dan cok fena cok pis dayak yedi diyodu benm icin ve ben şu an sinir krizindeyim resmn , s ustelik sevcanin yanindada beni ovuyolar sevcana dayak yedin diyolar ama cok sinirliyim iste

Güncellemeler:
Yaşim 18

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Lise zamanı normal bunlar 3-4 sene sonra üniye geçtiğinde hepsi geçer.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Eğitim için açılan kurumlara gidip onu nasıl döverim bunu nasıl bozarım triplerine girmek...

Eminimki matematik hocanın anlattıklarını hiçbir zaman anlamadın. Sınav stresi hiç yaşamadın. Her özgüvensiz ergen gibi kendini gereksiz insanlar arasında popüler hissetme güdün var. Sana tavsiyem okulu bırakıp koca bulman... önünde sonunda olacağı bu bari okulda yer işgal etme.

0|0
    0|0
  • Bizi de depresyona soktun :)

0|0
    0|0
  • Ergenler sizi. Sivilcenize baltayı vurmadan uzaklaşın burdan

0|0
    0|0
  • hepsini okuyan var mı :d

0|0
    0|0
  • Yas kaç?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gerek yok bunlara. Ne var ki sinirlenecek anlamadım ben. Büyütme.

0|0
    0|0
  • 11 yasinda flnmisn

0|0
    0|0
  • İremsu
    Yas 13
    Cereni kiskandgi icin hayattan koptu ve jelibon yiyerek intihar etti

0|1
    1|0
Yükleniyor...