Eski sevgiliden borç ister misiniz?

İşten çıkalı 3 ay oldu... ve kredi çekmiştim vakt-i zamanında onun taksitlerini çalışırken sorunsuz ödedim. Ama bir kısmı kaldı ve şu an işsizim ve sıkıntıya girdim. Ayrıca borç isteyeceğim sevgilim beni terk etti başta sonrasında da saçma sapan kıskançlık yapıp namusuma laf etti sonra ben bozunca defalarca özür diledi ve geri dönmem için yalvardı bense asla muhattap olmayacağımı söyleyip engelledim ve görüşmedim. Bana ne zaman başın sıkışırsa burdayım demişti. Ailemin krediden haberi yok ve işten çıktığımı bilmiyorlar eğer duyarlarsa yanlarına çağırırlar başımın etini yerler ve utançtan yüzlerine bakamam. Arkadaşlarıma da soramıyorum çünkü pek burnumdan kıl aldıran biri değilim.
Şimdi ben eski sevgilimden bu parayı istersem ne düşünür , doğru olur mu , benden beklentisi değişir mi diye korkuyorum yani bunu karşılığını benden ister mi?*
ne yapıcağımı bilmiyorum :(

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• vallah istersen ondan bağlantını bir daha koparamazsın ama para bulacak yer yoksa kredi büyük sıkıntıdır ödeyemzsen senin için maddi zararı fazla olur iş bul derim en yakın zamanda ailendne borç iste eski arkadaşından istiyecegine

1|0
    0|0
    • iş bulamadım ki :( ailemden çok utanıyorum çünkü rest çekmiştim bazı konularda... beni bırakmaz di mi?

• Ah erkekler ah malesef öylelr abimde ailesine rest çekti sonra geri geldi vallah roller değişik biraz ama hemen hemen aynı istersne dediğin gibi her zman bağlantı olur tabi hayatından eski sevgilini koparmak veya devam etmek sana kalmış bide onun senin hakkında düşünceleri ne olucak para için geri döndü filan düşünür yani sen de gururlu birine benziyorsun ailene rest cekmişsin neyse Allah yardımcı olsun inşallah bir işe girer kendin halledersin

• aminn inşallah :(

En İyi Kız Görüşü

• Hayatta istemem, sevgilimden de eski sevgilimden de arkadaşımdan da..

0|0
    0|0
    • detayı oku lütfen.. ne yapıyım bir fikir ver iyi değilim çünkü :(

• Okudum canım, okumuştum da.

Ne yapacağını bilmiyorum ama ben bu konuda çok gururluyumdur, bu yüzden asla istemezdim. Ya kredilerini ödemek için asgari ücretli bir iş bulacaksın en acilinden ya da ailene söyleyeceksin.. Eski sevgilinin vereceğinden eminsen isteyebilirsin de. Ama bende ki gurur çok pistir ben asla istemezdim.

Erkekler Ne Diyor 8

• Eski sevgiliden borç?🤔 Ne borcu aramalarına bile izin vermiyorum bitti ise üzerine çizgi çekerim daha görüşmem.

1|0
    0|0
    • detayı okumadığın çok belli

• ben barışmak istemiyorum :( o çizgileri aşmadan verir umarım

• Eğer adamsa verir, baktın uğraştırıyor üsteleme ya vermeye niyeti yoktur ya da seninle uğraşıp pişman etmek istiyordur, ya da ortak bir arkadaşınız varsa o söylesin konuşsun yanlış birşey yok burada.

• Kaç para len 1 taksit.

1|0
    0|0
  • adamına göre değişir ama delikanlı biriyse sorgulamadan verir

1|0
    0|0
    • sözünün eri biriydi ama namusuma laf etti , özürler diledi geri dönmem için ama bunun üstüne istemek düşündürüyor beni

• haklısın sormak ta fayda var olmazsa da limanları yakıcam :(

• kaybediceğini kaybetmiş/sin zaten boşver iste gitsin :)

• Sana geri dönmek istediyse ve şuanda bir ilişkisi yoksa verdiği para için çevrende dolaşabilir. kişiliğini bilmedende yorum yapmak doğru olmaz ama senin namusuna laf eden birinden para istersen buda etik olmaz

1|0
    0|0
    • bende bundan dolayı çekiniyorum

• Bana mesaj at

1|0
    0|0
  • istenmez ayıp ve gurursuzluk bana göre

1|0
    0|0
  • Borcun ne kadar ki

1|0
    0|0
  • İsterim. . .

1|0
    0|0
    • benden beklentisi olur mu?

• İnsandan insana farkeder...
      Ama sanıyorum ki çoğu insan söyleyemese de (ben gibi) evt arada bir nasılsın denmesini bekler...
      Şahsen ben beklerim :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Kesinlikle istemem.

1|0
    0|0
  • Hayır kesinlikle istemem.

1|0
    0|0
  • Istemem , hiç kimseden istemem

0|0
    0|0
    • detayı okudun mu ne kadar zor durumda olduğumu? peki istemeyim ama ne yapıyım o zaman bir fikir ver lütfen :(

• Yani bir arkadaşına sorsan daha iyi bir fikir olablir bence ,, hakkında öyle konuşan ve tartıştığın birine sormasan daha iyi

• bunu vericek arkads yok ki

• Ben istemiştim ve hiçbir karşılık beklememişti.

1|0
    0|0
    • sana sonraki davranışları nasıldı?

Yükleniyor...