Sorumu lütfen 22 yaş üstü arkadaşlar cevaplarsa sevinirim bugün cuma namazında detay?

İnsanın bazen içersinde öyle fırtınalar kopuyor ki ama dışarıya bağıramıyor sabrediyor sabrediyor... bende şöyle bir sorun var birisine bakıyorum erkek ama öylesine kızlar karşı taraftan gülmeye başlıyor yanlış anlaşıllıyorum. Ve bana herkes bakıyır hastalığı var bu yaşıma kadar ilişkim olmadı birini sevdim oda olmadı namazda bugün dedi ki imam ALLAH canımı alcaksa alsın diye dua eden insanlar var bende öyleyim etmiyorum ama edicem. İnsanlar çok kötü benimde kötü huylarım vardır belki bir arkadaşım yok asosyalim ölesine gidiyorum oturuyorum cafelerde bakınıyorum. Bakmıyor zaten kimse beni kafayı yemiş zannediyorlar. Gülenler oluyor böyle içlerinden gizli gizli. O kadar çok kötü oluyorum ki dertleşcek kimsem yok bazen eniştemin mezarına gidiyorum ona anlatıyorum bir şeyler. Bu kadar insan içersinde yalnızım yani anlıycanız yaşamak bana anlamlı gelmiyor. Karşıma bri oturuyor otobuste beni gören yerini değiştiriyor ALLAHA inanıyorum ibadetlerimi yapmaya çalışıyorum ama bu olanlar beni deli ediyor szi de sıktıysam kusura bakmayın içimden yazmak geldi. Para verip insanlarla böyle uzun uzun konuşasım var sohber etmek. İçinde art niyet barındırmayanlarla ben artık hayatı kaldıramaz durumdayım ne diyorsunuz dostlarrr sıktıysam canınınızı affola ... teşekkürler

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne dicemi bilemedim.. kotuymus boyle hisetmek..
    Ama iyi bisede gordum sende.. asosyal olsan bile kendini kaldirip disari cikartiyorsun.. yani kendini bu yalnizliga birakmiyorsun caba gosteriyorsun..

0|0
    0|0
    • namaza başlayınca değişti herşey daha rahat yürüyorum yolda metroda daha rahatım namaz beni diriltti sana yemin ederim ama zorr

• Dogru :)
      Bazen insanin icini dokmeye ihtiyaci oluyor dokuncede iyi geliyor.. ama bazi 8nsanlarda icini doktugunde kendini daha kotu his ettirirler pisman olursun anlatiklarina..
      Umarim ben pisman etmemisimdir..
      Iyi aksamlar :)

• yok iyi geldi gerçekten sağolun teşekkür ederim

• Takıntı yapmissin emin ol snn dusundugun gibi degildr. Dr a gorun destek al ise yarar emin ol

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...