Ölmesini istedim ve öldü?

Şöyle başlayayım arkadaşlar. Babam içki içen biriydi. Dozunu da hiçbir zaman ayarlayamazdı anneme, bana kardeşlerime kötü davranırdı, özellikle de bana. Şu lanet içkiyi içtiğinde beni aşağılamadan kalmazdı. Düşünün yani kendi üzerine olmayan evden beni kovmakla tehdit ederdi. Her neyse bunu kendimi bildim bileli çekiyorum. Son zamanlarda her içki içtiğinde şu zıkkımı içerken kalp krizi geçirip ölse de hepimiz bir huzura kavuşsak diyordum. Ve bundan bir hafta önce içki içerken kalp krizi geçirip öldü. Yani duam mı tuttu bedduam mı bilemiyorum. Ama suçluluk da duymuyorum, üzülmedim de, benim için hayat aynı şekilde devam ediyor. Öldü diye zil takıp oynamadım tabi, ölümü benim için yoldan geçen birinin öldüğünü öğrenmek gibi oldu. Etrafımdakiler de hiç üzülmediğimi konuşuyorlar, evin içinde neler yaşandığından habersizler tabi. Hatta soruyorlar sen nasıl böyle durabiliyorsun diye verecek cevap bulamıyorum çünkü adam ölmüş sonuçta arkasından da konuşmak istemiyorum. Zaten bu konuyu da ölümünden sonra ilk kez buraya yazdım. Neyse, sizce şu soranlara nasıl cevap vermeliyim?

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ölümde bir parmağın yok degilmi?

0|0
    0|0
    • hayır tabiki, çok şükür Allah korkum var bu yüzden hiçbir şey yapmadım

• Vallahi ben yinede duasını edeyim
      İnna lillah ve inna ileyhu raciun mekanı cennet olsun

En İyi Kız Görüşü

• Bence senin bedduanla alakası yok eceli gelmiş

0|0
    0|0
    • kalp krizi ama benim dediğimle aynı

• sadece ecel meselesi değil Allah feryadını duymuş duanı kabul etmiş

• @bulutcaglar yaw ne alakası var kardeşim oldu bize her kötülük yapana dua edelim ölsün var mı böyle bişey beddua tutmuş olsa kendi ölmüş olurdu

Erkekler Ne Diyor 2

• Başın sağ olsun.. Baban sonuçta.. aşağılasa bile.. seni sever.. en kötü baba bile olsa..

0|0
    0|0
  • kurtulduğuna çok sevindim öyle insanlar bir dakkika bile yaşamasınlar geberip gitsinler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gizli ağlıyorum annem üzülmesin diye de

0|0
    0|0
  • izin verdiğim kadar biliyorsunuz beni bilmediklerinizde var de

0|0
    0|0
  • Bende bazı adilerin en acı şekilde ölmesini istiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...