Kızlar, Neden kızlar makyajsiz dolaşmaya cesaret edemez?

Kızlar her şeyi güzellik sanıyor bence bu kadar önemli bir şey değil güzelliği düşün ürken kişiliklerini unutuyorlar ben makyajsizda gezerim diyenler varmı?

0|0
21

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 20

• Sizin yüzünüzden. Önünüze gelene kezo dediğiniz için kendilerini begendirmeye çalışıyorlar özgüvenlerini kırıyorsunuz bir de sorguluyorsunuz? Yapmayın😒

0|0
    0|0
  • Yoo makyajsız dolaşıyorum :) Kapatma ihtiyacımın olduğu bir yerim yok şükür. Başkalarının makyajlı beğenmesine ihtiyacım da yok :)

0|0
    0|0
  • Düğün makyajı yapmiyoruz ya bir rimel bir ruj oda olsun yani. .:))

0|0
    0|0
  • Ben makyajsız da geziyorum. siz sanırım üstünüze alınıyorsunuz ama biz kendimizi iyi hissettirdiği için makyaj yapıyoruz, millete güzel görünmek için değil

1|0
    0|0
    • Yok sadece bu bir alışkanlık olmuş sabah kalkar kalkmaz yapanlar gordum ben bu hastalık olmuş yanı

• olabilir. herkesin hayatına kimse karışamaz

• Hayatımın %90 ında makyajsız gezerim % 9 unda sadece rimel % 1 inde de düğün dernek için makyaj o da abartısız.

0|0
    0|0
  • Ben makyaj yapmıyorum.. En fazla nadiren fondöten sadece..

0|0
    0|0
  • Edilir yahu ne ilgisi var

0|0
    0|0
  • Cildi kotu olabılır özguvenlı hıssetmek ıcın kullanabılır

0|0
    0|0
  • Makyaj yaptığım da oluyor yapmadığım zamanlarda. Yapmamında güzellik, başkasına güzel gözükmeyle alakası yok. Bakımlı olmayı seviyorum :) kadın dediğiin bakımlı olur

0|0
    0|0
  • Ben de yok yapmam normalde de usengeclik ne yaparsin :)

0|0
    0|0
  • makyajsız geziyorum çoğunlukla zaten canım isterse arada bir yapıyorum makyaj.
    Kızlar herşeyi güzellik sanmayı öyle erkeklere denk gelerek öğrendi napalım.

0|0
    0|0
  • Edebilen var genel konuşmayalım

0|0
    0|0
  • normalde sadece eyeliner sürerim ama makyajsızda gezebilirim ortam farketmez

0|0
    0|0
  • Bunu bende bilmiyorum kdjdjs Annem cins cins bakmasa ben pijamayla bile giderim dershaneye.. Makyaj desen yapmayı bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Yoo ben hiç makyaj yapmam

0|0
    0|0
  • üç gündür makyajsız geziyorum vee çok mutluyum valla

0|0
    0|0
  • Bazı kızlar

0|0
    0|0
  • Genelleme yapmamanı öneririm

0|0
    0|0
  • Sadece göz kalemi ruj buna makyaj diyenin Allah belasını

0|0
    0|0
  • Özguvensiz oldugu icindir kendine guvenen her turlu makyajsiz olabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...