Arkadaşlar travesti ile ilişkşye girdim lanetlendimmi?

Arkadaşlar travesti ile ilişkşye girdim sadece yaptım yapılmadım 1 ay onceydi şuna cok pişmanım eşcinsel ilişkş gibi bişey işte bazı sitelerde diyorlar lanetleniyo böyle yapanlar cok pişmanım 1 aydır tövbe ediyorum affediliemiyim

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• yaptım yapılmadım vermedim aldım... fazla şekilcilikten bunlar hep :) eşcinsel ilişkiye girdin mi? girdin.

inançlı biriysen neden yaptın ( hatta eşcinseli geçtim niye zina yaptın) inancın neredeydi? inançsızsan niye takıyorsun? evet islamda eşcinsellik dolaylı olarak lanetlenir.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kur-anda yazmayan hiçbirşey hüküm veremez Kur-anda Eşcinsel ilişkiye giren lanetlenmiştir diye bir ayet yok...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Affedilirsin

0|0
    0|0
  • Saçmalama. Ne laneti.

0|1
    0|0
  • Boşver çok önemli değil istemişsin olmuş ,, neden gizliyorsun kendinden saklıyorsun

0|0
    0|0
  • Bir daha yapmazsan tövben affedilmiş demektir ☺️

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kaput kullanmadıysan lanetlenmişsindir ve kaput olabilirsin

0|1
    0|0
  • kardeş lut kavmi lanetlenmeden önce bu yaptıklarından kaç kere uyarı aldı. düzelselerdi Allah onları affedeckti. tövbe edip yapmazsan affeder.

0|1
    0|0
  • Affedilmeyen günah yoktur. Bol bol tövbe et. Evliyalar bile tövbe ediyor. Tövbesiz müslüman olmaz.

0|1
    0|0
  • Yahu bir zamanlar ayakta işiyen bir insanla nasıl ilişkiye giriyorsunuz be dostum

0|1
    0|0
  • Hem cinsleri ve hayvanlarla ilişkiye girenler lanetlenir ve cennet kapıları kapanır hemen tövbe et

0|0
    0|0
  • ne işnin var tarvesti ile allah ıslah etsin

0|0
    0|0
  • dikkat et hiv aids kapar sın

0|1
    0|0
    • travesti erkek senin ne işin var travesti ile

• travesti hertürlü pis hastalık taşır hiv/aids hepatit b hepatit c frengi bel soğukluğu hastlıklar var

Yükleniyor...