Kızlar erkeklerle arkadaş olamıyacak mı?

çok sevdiğim bir arkadaşım vardı kardeşim gibiydi resmen. ben onu hep öyle gördüm tabii çokta samimi olmadım ama sonradan benden hoşlandığını söyledi. yıkıldım resmen ya nasıl olur yani sevgilimle bile tanışmıştı. kızlarla erkekler arkadaş olamıyacak mı ya

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• bazen olabiliyor böyle şeyler :S

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Olabilir ama niyeti bozan biri illaki oluyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• @Susmayan_prenses ile cok iyi anlaşıyoruz arada telefonla görüşüyoruz falan hic bir yalnisimi gormus mu sor :)

1|0
    0|0
  • kadın yoldan çıkarır.

0|0
    1|0
  • Bütün erkekler aynısınız ya Allah belanızı versin hepinizden nefret ediyorum, selam cici kıs <3

0|0
    0|0
  • olamıyomuş demekki olsada bir yere kadar sonra değişiyo işte işler

0|0
    0|0
  • olabilen olur

0|0
    0|0
  • Doğal olarak

0|0
    0|0
  • o işi geçeceksiniz erkekten kanka kardeş falan olmaz erkekten olmayacağı gibi kızdan da kanka kardeş olmaz yok biz kanka oluruz kardeş oluruz diyenlerde aynı yatağa girip aynı anda bir uyumaya çalışsınlar bakalım nereye kadar oluyoröuş

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • çok zor samimi olursan erkekler yanlş anlar herkes ben değil ki

0|0
    0|0
    • hiçte samimi davranmadık ki

• herşeyini anlatmışsın işte yakın görüp, ben esnafım bir sürü kız gelip gidiyor yanıma geçen biri dedi abi sen haklıymışsın hep erkeklerle arkadaş olur dedim bak bunlar senden hoşlanacak zamanla dinlemedi geçen geldi haklıymışsın abi dedi

• Geçenlerde arkadaş olarak gördüğum bir kız da bana benden hoşlandığını söyledi. :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Tabiki arkadaş olabilirler ama bir süre sonra duygular illaki değişir. Ya kız erkekten hoşlanır ya da erkek kızdan hoşlanır. Bence şu son zamanlarda revaçta olan ''Kardeş'' kelimesini kullanmamak gerek. bir insan ile aranızda kan bağı yoksa ilerde duygular değişir ve güçlenir. Kardeş tabirini kullanmayalım, kullandırtmayalım.

1|0
    0|0
  • Hayir var size gelmemis

0|0
    0|0
  • olamaz malesef of

1|0
    0|0
  • Olamaz arkadaşım olamaz

0|0
    0|0
  • Olamiyolar