Kayınpederler neden hiç problem yaratmaz?

Hep duyuyoruz okuyoruz kayınvalide hanımlar evlilikte oğullarına veya kızlarına problem çıkartıyolar. Çok merak ettim neden hep kadınlar problem çıkaran taraf oluyo? Kayınpederlerin farkı ney?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Anne, Kayanana statüsüne geçtikten sonra Volvarin gibi değişik bir tür oluyor laf sokmalar bir kaşık suda boğmalar... teyzem şeker gibi kadındır kolay kolay sinirlenmez ne desem güler taaa ki kuzen evlenene kadar :D :D

0|0
    0|0
    • Hadi ya? Allah korusun ben gelinime kötülük yapmak istemiyorum... Ok ben melek gibide değilim ama yinede 😁

• Hahahahahajah alemsin ya :D ben iyi olmak istiyorum inşallah iyi bir kayınvalide (hıh) olurum :))

• inşallah iyi bir kaynana olursun bol torunlu az sorunlu bütün temennimiz o yönde :D :D

En İyi Kız Görüşü

• İki kişi uğraşsa gelin napsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• #DırDır Kadınlara Özgü Bir Şey Olduğu İçin Olabilir mi?

0|0
    0|0
  • bu dünyada herkes aynımı
    rahatı yerinde olmayan dedi kodu yapar huzursuzluk çıkartır

0|0
    0|0
  • guzel bır soru oldum olası erkekler kadınlar arası dıdışmelerin ortasına gırmeye cesaret edemezler bılırlerkı kadın kadının kurdudur.

0|0
    0|0
  • kadın kadını istemez bilmezmisin bu sadece sizin cinsiyetinize özgü bişey.

0|0
    0|0
    • Ama sizdede var bu biraz

• ben daha kayınpeder damat zıtlaşması görmedim ama gelinle kaynananın bakışları aralarında hiç bişey olmasa bile ilk günden son güne kurtlar vadisinde iskender ve polatın birbirine bakışları gibi.

• Hahahah abartmağğğ ben kaynanama asla öyle bakmadım hıh

Kızlar Ne Diyor 2

• Oğlunu kıskanmıyor
    Kaynanalar oğlnu kıskaniyor gelinden gerçek bu
    Ne anlatilirsa anlatilsin altta yatan gercek sebep budur
    Analar oğullarni paylaşamıyor

0|0
    0|0
  • Kadın milleti işte erkeklerin işi gücü var zaman kalmıyo böyle şeylere 😏

0|0
    0|0
Yükleniyor...