(1 dakikanı almaz oku 😠) çok mutsuzum çevremden mi kaynaklanıyor 😕?

Hiç sevmediğim bir okula gidiyorum elimde olsa yarın değiştiririm mal mal insanlar ben ortaokulda çok mutsuzdum sonra dedim lise de aynı hataları yapmıyacağım değiştireceğim kendimi sonra oradaki insanlarla da anlaşamadım saçma sapan bir çevrem oldu hep hiç arkadaşım olmadı şimdi de Üniversiteye de ne hevesle girmiştim çok güzel şeyler hayal ettim yine dedim çok güzel olacak diye b*k gibi bir hayatım var şimdi ne istediğim bölümü okuyorum ne doğru kişilerle takılıyorum bilmiyorum belki de mutsuzlugumun sebebi bu değildir aile içi sorunlarımda var çünkü mesela ben eskiden civil civil herseye iyi tarafından bakan bir kızdım şimdi ne oldu hayatımdan üzüntü eksik olmuyor oynak mesela çok da sevdiğim bir şarkı çalınca bu ne ya değiştir bunu koray avci aç diyorum neyse işte hayattan zevk alamıyorum bıktım her şeyden ne yapmalıyım ya ben 😞

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• psikolojik olabilir ya istersen birileriyle konuşş ne bileyim yatay geçiş yaapp :) ama hani hap veriyolar ya kafa yapıyo mutluluk veriyo onlardan kullanabilrsn mesela ruh gibi olursun ama en azzından hiç bir şeyi takmazsın :) ya bak bence bazen kimseyi takmaman gerekir bu ailen eşin dostun kim olursa olsun takma boşver bu sensin ya sen onlara değil onlar sana ayak uydursun :D ayrıca kimse kimseye benziycek diye şart yok

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• herkes üniversiteyi başka hayal ediyor ama liseden farkı olmadığını gelince görüyorlar. o yüzden yalnz deilsin o konuda. ailenle sorunların varsa bence burdan başla çünkü en önemlisi bu. git ailenle aranı düzelt en azından moralin bozuk olduğunda yanına gidebileceğin insanlar olsun. yanına gitmesen de için rahat olur. ailenle aranı düzelt acilen.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• S. et, hayat üzülmeye değmeyecek kadar kısa.

0|0
    0|0
  • ergenliğini üstünden atamamışsın sende çok büyük izler bırakmış

0|0
    0|0
  • hayattan zevk alma şevkin kırılmış senin

0|0
    0|0
  • Maalesef okurken 1dakikayı geçti bu yüzden seni dürüst bulmadım öneri vermicem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...