Tesadüfe inanırmısınız?

Merhaba arkadaşlar ben şanlıurfadan katılıyorum ks ye öncelikle soruyu sormamdaki amaç başımdan geçen tesadüf dolu bir anıyı anlatmak. Şimdi ben Şanlıurfanın ilçesinde oturuyorum merkeze 20 dk mesafede. Açıktan okuduğum için hem çalışıyor hemde okulla ilgileniyorum. Bir sabah iş yerini açmak için uyandım hazırlandım felan her neyse uzatmim Otobüse bindim 3. durak da bir bayan yanıma oturdu 20 yaşlarında seyehat boyunca sürekli gözler denk geldi gözleri kaçırmalar felan Hatta bir ara kız telefonumun içine düşecekti :D herneyse otobusten indim otobus biraz gecikmiş o yuzden bende hizli adimlarla is yerini acmak icin ilerliyorum sonra arkamdan hizlica birinin geldigini fark ettim arkama dondugumde otobusteki kizi gordum bende havaya girdim bu numarami alacak diye :D herneyse is yerine vardim kapiyi actim baktim kiz is yerinin onunde durdu :D tabi bende hala ne oldugunu anlamiyorum oturdun masaya kiz arada bakiyor bana 15 dk kapinin onunde durdu sonra kiz kayboldu saat 11 felan oldu baktim bu kiz iceri girdi bana dediki biz bitişiğinizdeki yeni komşunuzuz vifi şifrenizi alabilirmiyim dedi bitisik dedigimde o gunden 1 gun once yan dukanda tadilat yapiliyordu turkcell bayii acilacakti meğersem oymuş :D herneyse 1 hafta gecti arada bakişmalar oldu. Artık ne olur bilmiyorum ama ben kızı sevmeye başlıyorum yani aşk değilde ne bilim böype bir hoşlanma gibi birşey belkide ben öyoe sanıyorumdur. :D bukadar arkadaşlar okuyan elbet olacaktır okuyanlara teşekkür ederim peki sizin böyle tesadüf dolu anılarınız varmi? :) iyi akşamlar herkeze

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İnanmıyorum

0|0
    0|0
  • 15 dk düşünmüş bula bula wifi şifresini mi bulmuş :)

0|0
    0|0
    • Yeni dir ne yapsa yeridir :D Çömez sonuçta daha ilk iş günleri ilk komşusuyla ilk duyaloğu :D

• Küfür etmesen iyiydi :)

• Ne iyiydi?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...