Türk insanı neden trafikte tahammülsüz ve agresif?

Türk insanı neden trafikte tahammülsüz ve agresif ?

Her an küçük bir olayda hakaretler küfürler hatta kavgalar bunun sebebi trafik kültürünün yerleşmemiş olması olabilir mi?

Siz trafikte nasılsınız sınırli mi soğukkanlı mı?

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• Türkiye'deki bütün erkekler arabayı sadece kendilerinin en iyi kullandığını iddia ediyorlar. Ben hata yapmam sen yaptın diye ağız burun birbirlerine dalıyorlar.

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bu tipler yüzünden kaza yaptım ben, Allah'ın cezaları... Sabırsız sabırsız davranıp yolumu daralttılar 3 araç birbirimize girdik, çıktım araçtan; baktım bide bana bağırıyorlar hata bendeymiş gibi.. Sen hatalı sürdün falan, insan gibi uyardım; anlamadılar ikisinin tozunu çırptım babam sonuncuyu elimden aldı... Bu memlekette araç maraç kullanılmaz kardeşim..

0|2
    0|0
    • Haklisin gecmis olsun o yüzden soğukkanlı ve sakin olmak lazım ozellikle trafikte

• Anlamak imkansız insanları...

Kızlar Ne Diyor 9

• Genel olarak öyleyiz yalnız trafikte değil.

0|1
    0|0
  • kesinlikle katılıyorum. Ama bu sadece trafikte değil, Türk insanı genel olarak agresif zaten. Nedenleri çok uzun hiç girmeyelim oraya. mesela Amerikadan gelen arkadaşlarım burada trafiğe çıkmaya korkuyolar, insanlar gerçekten çok saygısız ve dikkaatsiz.

0|1
    0|0
    • Almanya'da inanır Mısın kornaya kimse basmaz basana tuhaf bakarlar bir olay olmus doğrumu bilmiyorum bir bakan sabah korna seslerine uyanmış ne oluyor diye trafik polisine sormuş bu ne rezalet korna sesleri falan efendim Türk'ler sunnet dugunu yapiyor demiş 😂😂

• ben AB olsam bende almak istemezdim ahahhaha

• Yatağa çorapla girenler AB ye girecek düşünsene asdfsb

• Çünkü en iyisini hep onlar biliyor sanki 😄 ben daha yeni çıktım da trafiğe ama hiç üstüme alınmıyorum sanki bana yapmıyor o kafa sallamyi falan 😂😂

0|1
    0|0
  • çoğu zaman gayet sakin oluyorum ben, genelde erkekler böyle kavganın içinde oluyolar. Niye yol vermedin niye önüme kırdın niye baktın niye çıktın vs vs vs saçma sapan nedenler

0|0
    0|0
    • Kadınlar kazaya sebebiyet verip çekildikleri icin 😂

• Ahaha hayal ettim de 😄

• Aceleci olduklari icin

0|1
    0|0
  • Ay g*tüm .
    Sen Türk müsün anlamadım qnq

0|0
    0|2
  • bu heryerde var.
    türklere özgü bir şey değil.

0|0
    0|0
  • Toplum olarak her alanda oleyiz sdc trafikte değil . Mutsuzuz huysuzuz tahamulsuzuz maaaaalesef 😔

0|0
    0|0
  • Her yerde oyleyiz kavgayla çozebileceklerini sanıyorlar en ufağı sen ne bakıyon ne bakıyım hayırdır birader ne bakıyon sonra kavga dövüş 😃

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...