Sizce ben psikopatmıyım?

Arkadaşlar ben 1,96 boyunda kickboksla uğraşan bir erkeğim, dövüş sporu benim hayatımdır, neden bimiyorum ama cıktığım kız ardaşlarımın üzerinde ögrendiğim bazi teknikleri uygulamaktan zevk alıyorum, tabii ki bayan oldukları için daha çok şaka amaçlı şeyler bunlar yere düşürme teknikleri gibi kesinlikle yumruk yok, bunu neden yapıyorum bilmiyorum ama, bütün sevgililerim sen psikopatsın diye benden ayrıldı ne yapmalıyım

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• aynisini abim bana da yapiyo, yere dusuruyo tekme atmaya calistigim zaman bacagimdan tutup cekiyo dusuruyo vs, biraz sakin olmayi dene, o an bir yeri kirilsa acisa uzulmez misin bunu dusunerek hareket et. ters bir hareketin hayatina mal olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bende kickbox yapıyorum ve yapmayı cooook seviyorum. benim kickbox yapan ve dövüşebileceğim bir sevgilim olsun çok isterdim l*n . Hiç psikopat değilsin kardeşim gayet normalsin.

0|0
    0|0
  • Gay ol.

0|0
    0|0
    • Ozmn karşımdakinin erkek olduğu için pestilini çıkartırım😂

• Napıyorsun kızlara anlamadım

0|0
    0|0
  • Şakalaşman normal de seviyorsan canını yakma.

0|0
    0|0
    • Ben şakalaşmayı severim bazen biraz düşünmeden hareket ediyorum karşımdakı insanın canı yanabiliyor, bu yüzden insanlar acımasız biri olduğumu düşünüyor halbuki içimde sakladığım merhametli adamı bir görseler, sevgilimi üzdüğümde sabaha kadar uyuyamam mesela ama kimse bilmez o tarafımı, sadece sert görünüşe bakarlar

• Sportif bir fiziğe sahip olduğun için canlarını yakman çok normal ama bu sebepten ayrılmaları da tuhaf. Hem sevgilin hem de senin şaka yaptığını anlamayacak kadar tanımıyor seni.. İlginç.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...