Ben kötü biri miyim?

kargo siparişimi 4 gün geç getirdiği için kızdım kaç günde getiriyosunuz dedim :( şimdi mantıklı düşündüm belki işi vardı öğrenciydi derse gittı :( kötü hissettim kendimi ben kötü biri miyim?

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• yaplan hatayı anlayıp, öz eleştiride bulunmam seni kötü değil tam aksine çok değerli bir insan yapar..

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim :) kendimii azda olsa iyi hissetmemi sağladı

• Bende teşekkür ederim :)

• EİG için teşekkür ederim..

En İyi Kız Görüşü

• Sırf bu yüzden kötü biri değilsin yani.. Belki biraz agresif olabilirsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Sizinkisi memnuniyetsizliğinizin tepkisi ama ona yapılması yersiz. Tepki vermeniz güzel fakat siz sinirlenip tartıştığınızla kalırsınız karşı taraf sistemin mağduru olarak haketmediği sözlere maruz kalır. Bu gibi durumlarda mutlaka şikayetlerinizi üst kademeye yapmanız gerekir ki organizasyonlara bir çeki düzen versinler. Müsteri memnuniyeti adına düzenlemeye gitsinler, yapmıyorlarsa da piyasadan zamanla silinip gitsinler.

1|0
    0|0
  • Sen vicdanlı birisin.. Anlık tepkisini sonradan üzüntüyle dile getirenler vicdanlı insanlardır. Vicdanı olanlar kötü insanlar değildir.

1|0
    0|0
  • Hayır doğru olanı yapmışsın

1|0
    0|0
  • Ben kötü biri değilim sadece sessizliği bilirim inan çok şey oldu içimde sana dair aşka dair...

1|0
    0|0
  • Takıntılı değilsen sorun yok inşallah.

1|0
    0|0
  • Yok değilsin rahat ol :)

1|0
    0|0
  • Kötü biri olmak bununla anlaşılmaz. Bana göre sokakta havlamayan ya da kaçmayan bir köpeği seversen kötü biri olmazsın. Misal

1|0
    0|0
  • Evet kotusun

1|0
    0|0
  • Bu aralar çok fazla takmaya başladım bu kargo firmalarına Eticaret başladı başlayalı buruarından kıl aldırmıyolar çokta yoğunlaştlar. Ama yinede kıl oluyorum...

1|0
    0|0
  • Tez başı vurula

1|0
    0|0
  • Keşke her insan senin kadar ince düşünceli olsa kanka

1|0
    0|0
  • Tam tersine pişman oldun vicdanın sızladı sevinmelisin ama bir daha böyle bir şey yapma 😉

1|0
    0|0
    • yok yapmam bir daha vicdan azabı çekiyorum :(

• Sen kötü degilsin dünya hircin

1|0
    0|0
  • Vicdanli kotusun en azindan. Bu da bir sey

0|0
    0|0
  • ŞİMDİ ŞÖYLE SÖYLEYEYİM her türlü olumsuzluk olmuş olabilir bizzat işin içindeyim bilirim

0|0
    0|0
  • Kötü biri değilsin ama yaptığın da hos değil

0|0
    0|0
  • Sen haklısın

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Inan bana su kargo olaylarina deli oluyorum hep mi kotu urun gelir sansima ya kapima gelene degil ama telde cikan yetkililere fena kopuruyorum

1|0
    0|0
    • ben şimdi ayakkabı aldım gayet güzel haklısın bazıları çokk gıcık oluyo

• haklisin kizmakta

1|0
    0|0
Yükleniyor...