Kadinlar mi iyi şoför, erkekler mi iyi şoför?

Kadinlar mi erkekler mi? Kim daha iyi araba kullanır :)

0|0
1514

En İyi Kız Görüşü

• Ben araba kullanmaya korkuyorum...

0|2
    1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 14

• Tartışmasız erkekler. İstisna olabilir tabi.

1|2
    1|0
  • Erkekler daha iyi kullanir cunku 12 yasinda basliyor onlar araba surmeye. biz bebeklerle oynarken onlar araba kullandigi icin normal boyle olmasi. Tabi bu kisiye gore degisir. Iyi kullanan bayanlar da var. Mesela ben😀😜

0|1
    0|0
  • Erkekler kadinlara gore daha iyi

0|2
    1|0
  • Erkeklere bakarsan kadından söför olmaz diyorlar.

0|1
    0|0
  • Bazı kadınlar

0|1
    0|0
  • Ambulans şoförümüz bayan..

1|1
    0|1
  • erkekler

0|2
    1|0
  • erkekler daha ustaca fakat kadınlar daha dikkatli

0|1
    2|0
  • Belli olmaz

0|1
    0|0
  • Kadinlar biraz panik

0|1
    0|0
  • kişiye göre
    şimdi kadınlar kötü diyen angutlar çıkacak ama şahidim bir arabayı kötü süren erkekse olur insanlık hali derler kadın sürerse aha kadın şöfor derler
    adaletsizler

0|0
    0|0
  • tabikide erkekler :( Neredeyse her ay 1 kaza yapıyorum. bir türlü doğru düzgün öğrenemedim. aslında öğrendimde istanbuldaki magandalar yüzünden heyecan yapıyorum

0|2
    1|0
  • cinsiyetle alakası yok?

1|0
    0|0
  • Erkekler tabi ki. İki kere kaza atlattım ikisi de kadın sürücüydü ama süremediler hahaha :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Kadınlar önünü göremiyo mk

0|4
    1|0
  • Kadinlar iyi demiyorum ama yokus kalkis destekli araci stop ettiren hemcinslerimi de gordum.

0|1
    0|0
  • bayan şöförler erkeklere göre daha duyarlı, erkek şöförlerde nadir var duyarlılık :D geçen, trafik lambalarında bekliyorum, yayalar için yeşil, arabalar içni kırmızı yansın diye, 1-2 dakika sonra oldu, ben biraz geç kalmışım arada baya mesafe vardı, koşmaya başladım, o ara yaya lambası kırmızı oldu, arabalar için yeşil oldu, arabalar geçmeye başladı, bende yetişemedim, tam geçiyorken, bir bayan şöför durdu eliy geç yaptı :D diğer arabalar canice geçerken onun kırmızıda durup geç demesi ödüllük bir hareket :D

1|0
    0|0
  • İlişkide kadınlar iyi şoför.
    Trafikte erkekler iyi şoför. :D

0|1
    1|0
  • mythbusters da bunu test ettiler kadınlar erkeklerden daha iyi kullanıyorlar ama atik değiller hele park konusunda ama yinede oyum kadınlardan herzamanki gibi titizler

0|1
    0|1
  • bence olaya dikkat yönünden bakarsak kadınlar

0|1
    0|1
  • erkekler tabii

0|1
    1|0
  • Abi bilerek mi yapiyon bunu :)

0|1
    0|0
  • kadının biri yolun ortasında durdu üst üste kornaya bastım umursamadı inip aşağı yanına gittim uyardim ama dur bir dk kızımla konuşuyorum dedi şok olup arabaya bindim gitmesini bekledim.. Lütfen araba sürmeyin kadinlar

0|0
    0|0
  • Erkekler, acik ara.

0|0
    1|0
  • Men...

0|0
    1|0
  • Belli bir zamana kadar erkekler diyordum ama gecen yıl bir bayanla tanistim :) sonra iki kesinden de gercekten iyi ve kötülerin olduğunu gördüm

0|0
    0|1
  • kadınlar önce dikiz aynasının sadece makyaj yapmak için kullanılmayacağını öğrensin sonra.

0|1
    0|0
  • erkekler

0|1
    0|0
Yükleniyor...