Eve gelirken tuvalete sıkıştığınız oldu mu :D :D Eve yetişebildiniz mi :D :D?

Eve gelirken çok sıkıştığınız oldu mu :D :D En iyi Olaya Eig :D

0|0
10|25

En İyi Erkek Görüşü

• Evi birak geçen gün kendimi avm'ye zor attım kendimi.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bir gün içmişiz biraz sabahtan beri tuvalete gitmiyorum nasıl çisim var ama anlatamam. Evin kapısına geldim anahtar yok düsürmüsüm. Kimseyi tanımıyorum apartmanda. napsam diye dusunuyodum yan apartmanda en üst katta da gıcık oldugum bir kız oturuyo. Çıktım çatıya, artık o kafaya o neredeyse işeyecek halde geçtim yan apartmana. Balkonun oldugu yer araziye bakıyodu köşeye çöydürdüm ordan aka aka balkona gitti. pislik bir insanım evet.. burada da ifsa etmis oldum kendimi engellemek isteyenler engelleyebilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• bundan bir kaç sene evvel, okuldan kaçıp internet kafeye giderkene, ishal olmuştum. ama nasıl sıkıştırıyor beni otobüste, dedim ben şimdi eve gidemem, sopa yerim :D internet kafeye gidiyim. eve gelmeden internet kafe vardı 800 metre civarında, oraya gittim :D abi dedi, lavabo ne tarafta diye sordum. ama sormaz olaydım, sadece küçük tuvalet yapılıyor büyük yasakmış, onu bilmiyordum :D dedim ben onu bunu anlamam buraya kadar kadar geldik, :D verdim odunu verdim pdunu, sonra bir rahatlama geldi, tabi rahatlamayla beraber bir koku sardı etrafı, ama nasıl :D lavaboya yakın yerlerde oturanlarda bir haraketlenmeler başladı, bende çaktırmadan koaly gelsin abi dedim. zaten okulun bitimine az kala, eve doğru yaavş yavaş gittim :D

0|0
    0|0
  • Eskişehirde eve gelirken dayanamayacak duruma geldim merkezdeki Caminin yanında böye bir tabela görünce hayatımın en güzel anını yaşamıştım :D :D

cdn02.komikler.com/.../...nobetci_tuvalet_d580.jpg

0|0
    0|0
  • böle 2 litre felan su içince o merdivenlerden bir çıkıyorum var ya :D sanki bolt ile yarışuıyorum ama hep ben kazanıyorum :D

1|0
    0|0
  • sıkışırsam duvarına dibine yaparım, altımamı edeyim tut tut su kaynatır. :D

0|0
    0|0
  • La hastamısın ya da hastamısınız bilmiyorum aynı soruyu haftalar önce yine sormuştun. Kalıcı gerizekalılık mı yoksa geçici geri zekalılkmı yaşıyorsunuz bilmiyorum

0|2
    0|0
  • Senin altına bez bağlamak lazım hergün aynı soru mk :D

0|0
    0|0
  • küçükken internet cafede sıkışmıştım ama öyle böyle değil cafeci bir tuvalet tarif etti, binanın arka tarafında esnafın kullandığı tek tuvaleti olan bir yer, akşam karanlık gittim ayakta işeyeceğim tuvaletin ışığı yanmıyor. o zamanlar annem pantolonun altına içlik giydirirdi ben daha pantolonun düğmesini söküp fermuarı indirmeden salmaya başladım ben pantolonu indiresiye altım ıpıslak oldu. nasıl korktum pantolonumu çekip eve koşarak gittim, annem baya kızmıştı.

0|0
    0|0
  • birkeresinde 8 saatlik yol geldim trafikten dolayı sıkışmıştım, 8 saat tuttum ama eve 12 basamak merdiven kala son 3 basamağında salmak zorunda kaldım :)

0|0
    0|0
  • Pek sıkıştığım söylenemez, biz penguenler olarak genelde olduğumuz yere bırakırız çünkü.

0|0
    0|0
  • bende çok oluyor çişiö mesela eve zor atıyom kendimi işerken gözlerimden yaş geliyor böyle bir rahatlama olamaz :))))

0|1
    0|0
  • sıkıştım mı affetmem nere dek gelirse çıkarırım işimi hallederim hemen :D

0|0
    0|0
  • evet oldu ama çok nadir kadınlarda daha çok oluyor ben 3-4-5 hatta 6-7 saat tuvaletim gelmediği olur gece 11 de 12 de yatarım sabah 7 ye kadar hiç tuvaletim gelmez gene yatarım 9 da acayip tuvaletim olur koşarım o zaman

0|0
    0|0
  • Küçüğümüde ayakta yapmam her tuvaletide kullanamadığım için eve hiç rahat rahat giremedim 😢😢😢😢

0|0
    0|0
  • İlk okuldayken olmuştu çok sıkışmıştım evde kimse yoktu, bende yan komşunun saksısına yaptım. Küçük mü büyük mü diye soran olursa diye ➡ 💩💩

0|0
    0|0
  • Anlatamam simdi asd

0|0
    0|0
  • ahahhah aynen koşa koşa geldiğim günler olur hep annem kapıyı açar hoşgeldinin hosu ağzından cıkmadan ben tuvalatee :D

0|0
    0|0
  • asansöre işiyom hafız

0|0
    0|0
  • Soracagin sorunun :)

0|0
    0|0
  • Şöyle söyleyeyim hiç altıma yapmadım eve yetişemediğim zamanlarda da müsait bir yere bırakırım 😂

0|0
    0|0
  • Hayır olmuyor. Çocukmuyuz ya :)

0|0
    0|0
  • Tualetim gelirse ve yer yoksa cıkarır bir duvara işerim erkegim nasıl olsa ne olcak hhahaah

0|1
    0|1
  • ortaokulda yetişememiştim

0|0
    0|0
  • Valla hiç unutmam 8 saat tutmak zorunda kalmıştım Edremitten İzmir'e gelmiştim. Bir türlü de bulduramadım en sonunda cafenin birine direk hiç birşey demeden tak diye girdim. Çıktığımda sen hayırdır falan dediler. Durumu anlattım adamlar üstüne çay ısmarladı :D :D

0|0
    0|0
    • Edremit-izmir 3bucuk saat yalniz:)

• girecek yer bulamadım :D (Edremit'lisin herhalde buçuğuna kadar bildiğine göre :D )

• toplantıya başlar başlamaz benim sıkışmam başlıyor o toplantıda 4 5 saat sürünce gelde tutma bitmeye yakın benlik bişey yoksa ben müsade isteyip hızlı adımlarla gidiyorum
    hızlı bir şekilde wc girip oturduğumda bütün sıkışmam rahatlamam geçiyor kaçıyo şerefsiz yapamıyorum :D :D aradan bir 15 20 dk geçmesi lazım ki gelsin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Valla benim hep oluyo ya :( evden başka bir yerde tuvaleti kullanamiyorum özellikle arkadaşlarla çıktığımızda kahve iç bilmem ne iç e bir de soğuk ya artık kapıyı yumrukluyorum ayakkabılarını çıkarırken :D

0|2
    0|0
    • İşin zormuş :D

• Eve giriş şeklinde ayakkabılar dışarı fırlatılıyor tuvalete gidene kadar mont çıkıp fırlatılıyor o ara düğme açılıyor ve tuvalet o hizimi hic bir yerde gormedim

• Cok oluyor ahdk

0|0
    0|0
  • Ohoo çok oldu eve zor atmışımdır kendimi

0|0
    0|0
  • Eve geldigimde okula gittigimde cafeye gittigimde her zaman her yerde sıkısiyorum hic kacirdigim olmadi cok sukur ama sidikli oldugum bir gercek:))

0|0
    0|0
  • Hep öyle oluyor zaten dışarıda tuvaleti kullanmıyorum çünkü.

0|0
    0|0
  • Olmadi hic

0|0
    0|0
  • yetişiyorum

0|0
    0|0
  • Stajdan çıktım yıl 2008.. Hastanede sıkıntıdan sebilden su alıp alıp içiyorum.. Tabi çıkışta düzceye kadar otobüsle gideceğimden haberim yok. Neyse bindim otobüse gidiyoruz 2 3 saat falan sürecek yol tabi ki dinlenme tesisinde falan durdular ama inmedim. Yahu normalde 3 saate gittim yol oldu sana 4 5 otobüs durmuyor en son muavini çağırdım bir durun ben dayanamıcam diye. az kaldı durduramayız diyolar. bir daha çağırdım hanımefendi olmaz az kaldı falan diyo hala. en son ben gidip yanına durdurdunuz durdurdunuz yoksa yaparım buraya dedim sağa çektiler ben otobüsün arkasında işedim allahtan hava karanlıktı :D

0|0
    0|0
  • yolun ortasında geldi. evde uzaktaydı. yine de tuttum eve geldim merdivenden çıktım zorlaca. sonra tam eve adımımı attım. bitmişti her şey. *kaçırdı*

0|0
    0|0
Yükleniyor...