Annemle kavga ettik, moralim cok bozuk. Lütfen birsey söyleyin?

Hickira hickira ağlarken yaziyorum bu satirlari. Hatta zor yaziyorum, gozlerim o kadar dolmus ki, yazdigimi okuyamiyorum.
Tek anlatmak istediğim yer burasi, bu yuzden buraya anlatiyorum.
annem ve ablam cok fesatlar. Anneme gelmisim mutlu mutlu gun icinde yasadiklarimi anlatiyorum. Servisci bana dertlerini sıkibtilarini anlatti. Bende anneme anlattim. Bana hic bisey demedi. Sonra ablam gelince ikisi bir olmuß sen niye onunla konusuyosun ya sana bisey yaparsa diye bana bagiriyilar. Ne kadar fesatca bir dusunce değil mi? Servisciyle sohbet ettim diye bana kasar dediler. bu sadece bir örneğim. Ne yaparsam yapayim nasil davransamda onlar hep fesatca dusunuyolar. Bana guvenleri hep 0. Acik acik soyluyolar sana guvenmiyoruz diye. Oysa benim sevgilim bile hic olmadi.

Yorgun argin eve geldim. Annem mutfaktaydi bende salondaydim. Bana bagirdi bisey getir diyr duymadim. Duymadim diye bagirinca geldi yanima ben sana demiyorum diye uzatma kablosunu once kafama sonra elime vurdu. Elim suanda kanlar icinde. Kafamida hissetmiyorum. Benim hic bir sucum yoktu!! bir sinirle kalktim televizyonu ittim. Hemen odaya kactim. Ama şu an da buyuk ihtimalle dayak yiyeceğim.

0|0
35

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...