Annemle kavga ettik, moralim cok bozuk. Lütfen birsey söyleyin?

Hickira hickira ağlarken yaziyorum bu satirlari. Hatta zor yaziyorum, gozlerim o kadar dolmus ki, yazdigimi okuyamiyorum.
Tek anlatmak istediğim yer burasi, bu yuzden buraya anlatiyorum.
annem ve ablam cok fesatlar. Anneme gelmisim mutlu mutlu gun icinde yasadiklarimi anlatiyorum. Servisci bana dertlerini sıkibtilarini anlatti. Bende anneme anlattim. Bana hic bisey demedi. Sonra ablam gelince ikisi bir olmuß sen niye onunla konusuyosun ya sana bisey yaparsa diye bana bagiriyilar. Ne kadar fesatca bir dusunce değil mi? Servisciyle sohbet ettim diye bana kasar dediler. bu sadece bir örneğim. Ne yaparsam yapayim nasil davransamda onlar hep fesatca dusunuyolar. Bana guvenleri hep 0. Acik acik soyluyolar sana guvenmiyoruz diye. Oysa benim sevgilim bile hic olmadi.

Yorgun argin eve geldim. Annem mutfaktaydi bende salondaydim. Bana bagirdi bisey getir diyr duymadim. Duymadim diye bagirinca geldi yanima ben sana demiyorum diye uzatma kablosunu once kafama sonra elime vurdu. Elim suanda kanlar icinde. Kafamida hissetmiyorum. Benim hic bir sucum yoktu!! bir sinirle kalktim televizyonu ittim. Hemen odaya kactim. Ama şu an da buyuk ihtimalle dayak yiyeceğim.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Vay arkadaş bunca işin içinde buraya yazmak nerden geldi aklına. Servisciye gelince bence de konuşma kimseye güven olmaz ama annen haklı demiyecegim.. çık dışarı tavrını göster saygı çizgisini aşmadan ve dışarda olan herşeyi de evde anlatma ailen yanlış anlıyor baksana.. kimseyle birşey yaşamaman da iyiymiş aferim güven olmuyor çünkü gerçekten..

1|0
    0|0
    • Servisciyle cok samimi olduğum yok zaten. Sadece anlatmak istedi bende dinledim. Bunun icin kasar mi oluyorum yani ben? Nesini hakli buldun.. bunun disinda yorum icin tesekkurler.

• Ben sana onu mu dedim sen iyi niyetle yaklasmissin adamı dinlemissin ama adamın aklından neler geçiyor ama iyi ama kötü bilemezsin. Ailende adamı tanımıyor sonuçta ne demesini bekliyordun yani akıllı ol biraz. Hem koca adamın arkadaşı falan yok mu senden mi fikir alacak derdi için..

En İyi Kız Görüşü

• Servisci konusunda haklilar elin serviscisinin derdini dinlemek sana mi kalmiş :D töbe ya oturmus servisciyle dertlesmiş kimbilir daha ne hareketler yapiyorsundur delirtmissin milleti.
    Azcik akilli ol aileni dinle problem kalmicak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• aileni dnle güzel kız o servisciylede muhabbeti kesmeni öneririm çunku o pzevenk senin düşündüğün kadar temiz bir insan değil bu arada mıllet b u ornektir hep boyle iyi aile kızlarını kandırır tecavuz ederler bu pzevenkler özgecan aslandan hatırlayın tecavuz edip kızcağızı dilim dilim doğrayıp yaktılar o. ç ı guvenme kızım guvenme millete ailen haklı tırnağına zarar gelse onlar uzulur seçimsenin !

tr.wikipedia.org/wiki/%C3%96zgecan_Aslan_cinayeti

0|0
    0|0
  • Kac yasindasin?

0|0
    0|0
  • Hmmmm

0|0
    0|0
  • Servisciyle konuşma
    Yediğin Dayağı unutursun
    Hiç Önemi yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• uniyi kazan sehir disinda git, evden kurtulusun bu olur. uzakta olan her zaman daha kiymetlidir. servisciyle konustun diye de bisey olmadin ama annen hasta sanirim tedavi olsun sana da zarar veriyo kendine de bu davranisi. sen sakin ol git elini yuzunu yika bir pansuman yap anlatmak istersen mesaj atabilirsin. :)

0|0
    0|0
  • Calis didin meslegini eline al ve kendine hayat kur. Boyle cekilmez.

0|0
    0|1
Yükleniyor...