Kurdugunuz ateist derneginin bile bir kurucusu varken bu koskoca kainatin yoneticisi olmadigina nasil inandiniz be abi?

🔜🔜Dikkat : ironili sorudur❗❗❗❗❗.!🔚🔚🔚 herkeşş anlamaz :D

0|1
0|17

En İyi Erkek Görüşü

• Allah ı kim yarattı diyen arkadaş şöyle bir örnek vermek isterim tren düşünün ki bunun vagonu ön vagona bağlıdır o onu çeker; önündeki de onun önündekine bağlıdır bu ta ki motorun bulunduğu bölüme kadar böyledir trenin ilk vagonunu ise hiç bir vagon çekmemektedir o vagonun gücü kendinden gelir... ilk vagonu peki kim çekiyor gibi saçmadır bu soru da...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Ateistlere bu soru ile doğru yolu gösterdiğin için sonsuz minnet duyuyoruz.

Yok yani madem ölünce her şey bitecek o zaman niye bu b*ktan dünyada yaşıyoruz şeyapamadım.

1|1
    1|0
  • İnsandan çok daha güçsüz olan şeytanlaşmış cinin insan üzerindeki ufak bir telkini insanlara allahı unutturmuyorsa suçu şeytan değil insanın acizliği ve cahilliğidir

2|0
    0|0
  • cosmos çarpar

1|0
    0|0
  • ben de tam aynı noktadan hayatın anlamlılığına ulaşıyorum, hayret.

1|0
    0|0
  • Kardeş bu soru doğaçlama mı? yoksa bir alıntı mı?

2|0
    0|0
  • Koskoca evren kendiliğinden oluşmuşken oturduğumuz evler neden kendiliğinden oluşmuyor? Dimi çok enteresan elma ağacı neden tesadüfen erik vermiyor?

2|0
    0|0
  • Dimi mesela Allah merhametliyse cehennemi neden yarattı asd

1|1
    0|0
    • Sey gibi dusun hoca sesini cikarmiyor diye sozlu yuksek gelicegini sanmak ilkokul hayatim temsili😂

• burada cehennemden bahsediyoruz sınıfta kalmak gibi birşeyden değil

• @agnostikharunn somut kavramlar ile karşılık verdim sadece anlayamadin mi ironiyi sasirdim senden dogrusu

• allahı kim yarattı madem

2|1
    1|0
    • Kimse cunku o yaraticidir. Bir polis adam kurtarir bir doktor hayat kurtatir gibi dusun herkesin belli görevi vardir

• Onun uydurulmuş olması mümkün değil okursan oradaki gerçekleri görürsün

• @ibrahimc ne yani ben sadece soru soruyorum sorguluyorum müslümanlarsa koyun gibi gidiyorlar neyin peşinde gittiklerini umursamadan sadece gidiyorlar ben kuran okudum çok saçma bir kitap

• her şey tesadüfse o zaman bu ne

1|0
    0|0
  • vay be ironiye bak be işte aradığım zeka :P

2|0
    0|0
  • Ya bosver su daglari kim yaratti peki 😀

1|0
    0|0
  • dogru herkes anlamaz.. o yüzden bizi bu tarz sorularla rahatsız ediolar ya zaten..

1|0
    0|0
  • Ateistlik dernegi diye bisey yok

1|0
    0|0
  • "Allah"tan detayı yazmışsın yoksa şimdi sana dümdüz gidecektim 😂😂😂😂😂

1|0
    0|0
  • Neyin ironisi bu gı

0|0
    0|0
  • ateistler toplanmış bir kaç ülkeyi gezeceklermiş.
    uçağa binerler ve yolculuk başlar, uçak arızalanır ve düşmeye başlar aralarında bir kaç kişi elini açıp Allah diye dua etmeye başlar ve ip söküğü gibi hepsi Allah demeye başlar.

0|0
    1|0
    • Ee bosuna dememisler feminizm kocayi ateizm ucak sallanincaya kadar :D

• biri şuna 4 kollu doğan bebeği göstersin

• amin amin,)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...