Kapat

2 gündür Kızlarsoruyordayım ve bir gruplaşma farkettim sizce yanılıyormuyum?

Daha siteyi çözemedim. Ve düşük xperlerin görüşleri kaale alınmıyor sanırım. Takipçi olayı mı buna etken. Cünkü bazı üyelerin 300-400 takıpcısı var. :)
Unutmayın sizde 1 zamanlar düşük xper diniz :)

0|0
11|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Sitede xper cebindeki para gibi yorumlanıyor burada, millet birbirini kayırıyor, Boşver kendi yolunda devam et.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben 5 xperim ama takipçi yok

0|0
    0|0
  • Fark etmedim

0|0
    0|0
  • Takip olayini anlamadım takip isteği atinca duvar gibi buyur yaziyorlar ')

0|1
    0|0
  • 2 gunde cozemezsin ki yuksek xper seviyesindeki uyeleri daha cok goruyorsun o yuzden onlarin yorumlari daha cok etkili oluyor yoksa bir gruplasma oldugunu dusunmuyorum

0|0
    0|0
  • Abazalar onune gelene takıp atıyor olay bu x. x

0|0
    0|0
  • 1senedir burdayım gruplaşma falan görmedim:D

0|0
    0|0
  • Gruplasma yok sana oyle gelmis.

0|0
    0|0
  • Ben hala Çözemedim bu siteyi anlatın banada

0|0
    0|0
  • 5. Ya da 6. Hesabım hiç 5 xperi geçemedim ak kader kimse hesaba almıyor :/ :/ :/ :/

0|0
    0|0
  • Takipçi olayı değil ama evet xper olayı düşük xper ler çöm daha 😄😄😄😄

0|0
    0|0
    • çömez demek istediniz galiba :) İnan sen böyle diyince içim parçalandı (dermişim) !

• Ya manyak mısın bu emojiyi herkes kullanıyor ve şu an site de binlerce çevrimiçi üye var 😄😄😂😂

• Cahilliğime ver ozaman :) İyi akşamlar yorum için teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 7

• Aynen oyle

0|1
    0|0
  • gruba karşı mıyız:DDDDDDDD

0|0
    0|0
  • Yakışıklıysan xper kimin umrunda. Çoğu kız burada erkek düşürürüm diye geziyor keza çoğu erkek de öyle

0|0
    0|0
    • Teşekkürler görüş için daha göremedım yakısıklı üyeler. Ama güzel kızlar var :)

• Haklısın.

0|0
    0|0
  • Grup iyidir :D

0|0
    0|0
  • Burası şekil alanı..

0|0
    0|0
  • Evet gruplaşma var kızlar arasında hep bu rus kızları yüzünden :D aynen xperlerin düşükse ne sorduğunu cvplarlar nede selamına alırlar o derece :D

0|0
    0|0
    • Evet gizli dost çok haklısın. Kaç xper oldugunu bilmiyorum ama cok doğru konuştun..

• neden rus kızlari yüzünden😄?

• @eeeee2 Nebileyim siz kızlara sormak lazım :p dünlardan biri aormuşdu soruyu soranda kızdı bende sorusunu yanıtladım laf edilmedik yerim kalmadı :D

Yükleniyor...