Subay olanlar için sorum var. Ksde Subay var mı?

Bu sitede Subay var mı? Subay olanlara sorum şu. Erlerin ve astsubayların dedikleri kadar egolu ve çekilmez misiniz? Değilseniz neden her asker subayların havalı olmasından şikayetçi?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kişilik ve karaktere göre değişir. bu sadece askerlikte değil hayatın her alaninda vardir. ben asteğmenken herkese iyi davranırdım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• gayet sıcak kanliyim. Ama disiplin şart. Gevşek olmaman gerekiyor

1|0
    0|0
    • Sen subay misin gecen gun gassaldin :D

• Bu söylenilenler tamamen askere göstermek zorunda oldugunuz tavrinizin erler tarafından abartilmasiyla ilgili o zaman. Yanit için teşekkürler ☺

• Subaylar iyidir astsubaylar ve uzman çavuşlar ise ezik ve kompleksli. Subaylar kötünün iyisi

1|0
    0|0
  • Aşırı abaza ve kendini beğenmiş olyrlar

0|0
    0|0
    • Abaza? Ben bu soruyu komutanlarımıza hakaret edilsin diye açmadım yalnız...

• Hepsini kastetmedim. Egosu olanlar için.

• evet var ısını ıyı net tam yapan cekılmez derler evet cekılmezımdır ısımı tam yaptıgım ıcın

1|0
    0|0
    • Karakterinizi en iyi eşleriniz bilir gerçi onlara sormak lazım:)

• Tepkinizi anlıyorum ancak soruyu açma amacım subayları kötülemek ya da duyduklarımı doğrulatmak değildi. Farkındaysanız inanmadığım için irdeledim ve sorumu sadece subay olanlara yönelttim ki doğruyu sizlerden öğrenelim diye. Duyduklarına inanmış veya TSK'nın herhangi bir personeline tepkisi olan biri hak verirsiniz ki bu yöntemi seçmezdi...

• 2ay

Biraz narsist oluyorlar.

Kızlar Ne Diyor 1

• ne alaksı var erlerin abartısı

0|0
    0|0
Yükleniyor...