Sahiden at etimi ya?

Burger king hakkaten at etimi arkadaslar ya o kadar denetimden geciyor nasil olsun ki?

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır değil. Etler Türkiye tab gıda tarafından kesiliyor. Adamın dünya ca kendi çıfligi var. Büyük çok zengin bir şirketin at etine ihtiyacı olacağını sanmiyorum

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• evet resmi olarak yayınlamış

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Olay İrlanda'da geçiyor.

ABD'de at hatta domuz eti kullanılsa sorun olmaz ama bu adamlar böyle bir riski Türkiye pazarında almaz.

0|0
    0|0
  • Yerli şirketlerin yeni reklam taktiği

0|0
    0|0
  • Yok dana

0|0
    0|0
  • 2-3 sene oncesinin haberi bu. Ayrica sozkonusu olay Turkiye icin degil. Turkiye'de ki denetim distribitor olan TAB gidaya ait.

0|0
    0|0
  • Değil ya çamur at izi kalsın 😄

0|0
    0|0
  • Valla bilmiyorum at eti mi, yoksa eşek eti mi? ama tadı güzel gerçekten, ben seviyorum. Zaten genelde tavuk burger yiyorum :D

0|0
    0|0
  • Buadar üsöylentiye ben çoktan sürerdim sürdüremediler yok o at eti yok bu domuz ürünü yok boykot :D
    Büyük firmalar bu riski göze almaz. zaten 100gr eti ki sadece et değil 20 TL ye satıyo onuda bırak dana eti kullansın demi :)
    En iyisi kendin al kendin yap bu benim görüşüm mecbur kalmadıkça yemem...

0|0
    0|0
  • Burger kinle işim yok :D Dönerci sedat abinin ora gidiyorum :D Ama at eti felen yoktur en azından ülkemizde.

0|0
    0|0
  • Adamlar açıklama yaptı diye biliyorum türkiyede at eti kullanmıyoruz herşey uygun falan diyolardı başka ülkelerde kullanıyormuş yasal diye ama türkiyede kullanmıyormuş

0|0
    0|0
  • Buyuk fast food zincirlerinin bole bir riske girceklerini hic sanmam ki karizma'yi yerle bir etmeye fazlasiyla yeterli
    gel gor muhtelif yerlerden alinan etlerin ne idugu belirsiz

0|0
    0|0
  • Olma ihtimali yüksek ben orada calisirkende kırmızı ette virüs tespit edilmiş ti sürekli beyaz et yiyorduk

0|0
    0|0
  • Oyle diyolar =/

Ama yerken iyiydi valla ne eti olursa olsun asd

0|0
    0|0
  • ay at olsa ne olacak anlamıyorum :)

0|0
    0|0
  • Denetimde eti kontrol etmiyorlar hijyenik mi değil mi ona bakıyorlar

0|0
    0|0
  • kırgızlar kazaklar yer tr yemez

0|0
    0|0
  • yok ama bazı ülkelerde

0|0
    0|0
  • Bimiyorım

0|0
    0|0
  • At mış kendileri acikladi :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben inaniyorum at eti olduğuna ama şahsen beni rahatsız etmedi kolaya da kımız karıştırabilirler :)

0|0
    0|0
  • Bende çok sasirmistim ya ben çok seviyorum burger😄

0|0
    0|0
  • Ben yiyorum valla sanmam oyle birsey olucagini

0|0
    0|0
Yükleniyor...