Kapat

Evlenmeden önce Annenin rızasını alır mısın? Almadan evlenir misin?

Çok seviyorsunuz birbiriniz ama Anneniz buna karşı. Annenin rızası olmadan evlenir misin ya da ne yaparsınız bu durumda nasıl davranılmalı

0|0
32|15

En İyi Kız Görüşü

• neden karşı olduğu da önemli geçerli mantıklı bir sebebi var mı mesela

0|0
    0|0
    • elbette bir sebebi var onu sana söyler ama sana göre olumsuz değil annene göre olumsuz

• ya dedim ya gerçekten önemli birşey olmalı.. Ama bu çocuğun ne bileyim öyle çok ciddi olmayan bir kusuru var ve genel görüşe göre diyor mutsuz olursunuz diye bende derim ki ya mutlu olursak

• aynen öyle gelişi güzel mutsuz olursun demeleri hiç inandırıcı değil

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 31

• Ailemin onayı şart

0|1
    0|0
  • benim de annem-babam başta karşıydı. sonra sevdiğim adamı tanıdılar, oturdular konuştular; biz çocuğa kızımızı vermezsek Allah bize sorar "bu çocuğun ne eksiğini gördünüz?" diye dediler ve rızalarıyla evlendim. oturup konuştuktan sonra yinerazı olmasalar evlenmezdim. anne-baba bir yana dünya bir yana.

0|0
    0|0
  • Rızasını alırım annemin, alamazsam da evlenmrm.

0|1
    0|0
  • Rızasini alırım. Vermezse de evlenmem

0|1
    0|0
  • aynı durum benımde basımda var okutyorum sevıyorum evlenmek ıstıyorum okulum bıtınce vermıcem ona dıyor duruyor ama soz kez sorucam ya yanımda ol ya ben gıdıyorum evlenıcem derım o da kabullenmezse kendı bılır ıstemedıgım bırıyle evlenıcegıme bı umut annnemın affetmesını beklerım cunku annedır dayanamaz ama baskasıyla evlenırsem cok zor ayrılmak

0|0
    0|0
    • Öyle bir şey yapma sakın filmlere aklın gitmesin evden ayrılma

• Hayir o nu soylemedim ben dedim ki annem izinvermezse evlenicem derim o zaten kabul eeeder ama içten etmez kirgin olur zamanlad a affeder tanıyorum onu

• Ya etmezse işte :)

• neden razı değil bu önemlı.

0|1
    0|0
  • Hayir evlenmem

0|0
    0|0
  • Alırım evet..

0|1
    0|0
  • Aile bir evliliğe olumlu yaklasmiyorsa mutlaka bir bildikleri vardır. Bir erkek için ailemi karşıma almaz açıkçası

0|0
    0|0
  • Alırım..
    Onun ve babamın ahını alıp evlenemem...

0|0
    0|0
  • Evlenirim

0|0
    0|0
  • Alırım

0|0
    0|0
  • Annem karşıysa o iş olmaz zaten

0|0
    0|0
  • Anne rızası alınmalı

0|0
    0|0
  • Anne candır tabikide alırım hiçbir anne çocuğunun kötülüğünü istemez annem onay vermiyorsa kesinlikle benim görmediğimi görmüştür

0|0
    0|0
    • peki görmediğin şeyi sorduğun da o da sana nedenini söylediğinde nasıl tepki verirsin sana göre olumlu ama annene göre olumsuz bir neden

• Tabiki de çünkü aileler onay veriyor nişanlı sözlüyken aşık olmaya sevmeye başlarsın evlenirsin sevgililik dönemin oludbr 4 5 sene sonra çocuk oldu derken bir bakarsın dahada kuvvetlenmişsiniz birbiriniz olmadan yapamıyorsunuz sevgililer e v lendiğinde direk sevgililik bölümünden evliliğen içine düşüp afallıyorlar bence

• yani ne bileyim sende haklısın başkaları da haklı :D

• annenin rızasını alıp evlenmeli alana kadar da uğraşmalı, vazgeçmemeli

0|0
    0|0
  • ikna etmeye çalışırım rızası olmadan olmaz

0|0
    0|0
  • Annemin rızasını almadan evlenmem

0|0
    0|0
  • Ikna etmeye calisirim rizasini almaya calisirim

0|0
    0|0
  • Aile rızası olmadan yapılan evlilikten hayır gelmez.

0|0
    0|0
  • tabikide hayır o evlılıkten hayır gelmez.

0|0
    0|0
  • Almadan evlenmem. Anne duası almadan baba evinden ayrılırsan senin evliliğine hayır gelmez.

0|0
    0|0
  • Annemin ve babamjn rizasi cok onemli

0|0
    0|0
  • Almadan evlenemedigim için böyle zaten

0|0
    0|0
  • Aile rızası olmadan asla evlenmem

0|0
    0|0
  • çok seviyorsam kimseyi takmam evlenirim

0|0
    0|0
  • Ailemin rizasini almadan evlenmem

0|0
    0|0
  • Annemin izni olmalı.

0|0
    0|0
  • Almadan evlenmem tabi

0|0
    0|0
  • kimle evlenilir kimle evlenilmez bilecek yaşta ve kapasitedeym. ve annemde kıskanç ve hain bir kadın değildir herkesn annesi gibi. bizde öyle sorunlar yaşanmaz

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 15

Yükleniyor...