Türk halkını dünyaya nasıl anlatırsınız?

Türk halkını dünya önünde anlatsanız nasıl tanıtırdınız ?

Güncellemeler:
Aslında cok zekidir ama bir zayıf notkası var kolay manipule edilen ve bölünmeye hazr bir topluma sahiptir

0|0
10|12

En İyi Kız Görüşü

• Değerlerine bağlı, savaşçı özelliğini azalsa da yitirmemiş (ki eminim Türkiye'ye savaş çıksa Suriye halkı gibi ülkesini terkeden sayısı çok az olur. Örneğin Türkmenler gibi.) ve asil bir millettir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bakın bunlar Atatürk'ün askerleri!

0|2
    0|0
  • vicdanli, asil, dusene bir tekme vurmak yerine elinden tutabilen bir milletiz

0|1
    0|0
  • başka ülkelerin cinsellik konularına bakarak kötüleyen ama kendilerinin gizli kapaklı ne haltlar yediğinide iyi bilen bir halk. birine sataşırken asla aynaya bakmayan bir halk nerede gordum tam bilmiyorum ama kızın yası belliki13-14 ve kız HAMİLE onun için tanıtma gereği duymuyorum dillerini biliyorum kendilerini bilmiyorum der geçerim

0|1
    0|0
    • Haklısın cahil toplum icinde yargılaadıkları şeyi saman altında yürütürler bu kadarktersizlerde var

• Evcil çay seven duygusal ama agresif cesur futbolu seven bir millet.

0|1
    0|0
  • Anlatılmaz yaşanır

0|1
    0|0
  • %50si yobaz ama aralarında kafası iyi çalışanlar da çok.

0|1
    0|1
    • Bence 50lisinden daha fazla zaten o akılılar olmasa bü türkiyenin hali nolurdu

• bir sürü ve çoban hesabından çıkmaz

0|1
    0|0
  • Korkusuz. Cesaretli. Sevecen. Arkadas calisi bir toplumuz

0|1
    0|0
  • Boyun egmez, yaltaklanmaz Yiğittir.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Arapların etkisi altına kalmış özünü ve saygınlığını kaybetmiş hem avrupalı hem asyalı olup hem avrupa da hem asya da sevilmeyen bir ülke :(

0|3
    1|0
  • Biz gaz kaçağını çakmakla kontrol ederiz Zzz :)

0|1
    0|0
  • sevdımı tam sever vurudumu tam cakar o bı turk kırmızı ısıkta geçenı ezer beton mıxerı ıle 2. kata gırer o bı turk

0|1
    0|0
  • Uzaydan çin seddine baktılar mı anlarlar.

0|1
    0|0
  • Her turlusu var

0|1
    0|0
  • Türk desem herkes anlar zaten...

0|1
    0|0
  • koyun cahil yobaz

0|3
    1|2
  • kim ne derse desin, neresiyle gülüyorsa gülsün. bu millet dünyanın en merhametli milleti. tarihi boyunca da hep iyi niyetinden çekmiş

0|1
    0|0
  • Dunya barbar turkler olarak biliyor

0|1
    0|0
  • atalarımız iyiydi ama biz çok serefsizsiz diye tanıtırdım eskisi gibi değil türkler bozuldu

0|1
    0|0
  • Tek resimle anlatabilirim
    http://i.hizliresim.com/MgQ6a2.jpg

0|0
    0|0
  • Şakşakcı..

0|3
    0|0
Yükleniyor...