Genç kızlarımızda ilermeme var?

Son bir kaç senedir iyice güzelleşmeye başladı bunlar ülkemizde bakımsız kız nerdeyse kalmadı gibi istisnalar hariç tabi, ama gerçekten bir farklılık görüyorum giyinmeleri olsun hareketleri güzellikleri fizikleri baya ilermele var artık yaklaşmaya çekinir hale geldik o kadar güzelleşmişler ki kesin beni beğenmez korkusuyla yaklaşamıyoruz, kızlarımız aldı başını gidiyor ya da uzun zamandır yalnızım diyemi böylemi düşünüyorum çözemedim sizin görüşlerinizi alalım birde?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• kızlar gelişti ama namussuzlaştıda kimin eli kimin cebinde belli değil

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• çekincek bir durum yokki bence bir kızın güzel olması neden çekinir hale getirsin ki kızın egosundan dolayı mı? şahsen ben kendime hiç bakmıyorum makyaj felan doğal kalıyorum hep :D , bence senin yalnızlığından kaynaklanan bir durum diye düşünüyorum çünkü her zaman etrafta güzeller bakımlı kızlar vardı bunu yalnız kalınca fark etmiş olabilirsin diye düşündüm ben şimdi :) biri almazsa bu kısa boylu kıza kalcan ona göre toparla kendini :D :D

0|0
    0|0
    • yok yok beni kimse almaz haha iyi bari sigortamız var hiç olmazsa :D

• yok yok kimse almazsa ben bırakmam seni diyorum ya bana kalırsın :P :D

• Biz zaten güzeldik hıhhhj

0|0
    0|0
  • Yeni nesil kendine bakmasını biliyor

0|0
    0|0
  • farkındalık diyelim :) Nasıl bakarsan öyle görürsün, tabi hepsini değil :) Umarım öyleyizdir..:)

0|0
    0|0
  • Turk kizlarini yermeyen biri ilginc:)

1|0
    0|0
  • Evet var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bu görüşüne şu mısrayla cevap vermek isterim.
    Kim demiş avrupa insanı medeni?
    Ne edep var ne haya, çırılçıplak bedeni!
    Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni;
    Desenize hayvanlar bizden daha medeni!

4|1
    0|0
  • yok kardeş kızlar her zaman erkeklere bakıyor kızlar sevilmek için yaratılmıştır biz de onları sevmek ve el üstünde tutmak için varız bizde sadece cesaret yok bizim milletimiz güzel millet özellikle Türk Kızları bütün dünyadaki kızlara bedel öyle söylüyüm..

0|0
    0|0
  • Aynn memeler aldı başını ilerliyor

0|0
    0|0
  • bunların övülcek yanı yok yokluktan iltifat gibi geldi bana

0|0
    0|0
  • Heryerleri güzel olsa nolur kafa olmadıktan sonra 😂😂😂

0|0
    0|0
  • devletimiz saolsun adamlar çalışıyor