Dostum dediğim arkadaşım bir anda soğudu benden?

Kız arkadaşım aramız cok iyiydi hersyi paylaşır birbirimize cok iyi gelirdik özellikle kötü zamanda birbirimize destek çıkardık ama bir anda soğudu benden yanıma gelmemeye başladı beni sormuyor merak etmiyordu herseyi kestik selamlasmayi da 1 hafta sonra mesaj atti ozur dilerim noldu anlamadım senden uzak durdum dedi bende evet kırdın dedim sonra hakkını helal et dedi ve bidaha eskisi gibi olmadık ama ben cok özledim onu o kadr üzdü ki beni sizce niye böyle davrandı

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlar hemcinslerine karşı böyledir. Eğer seni kıskanıyorsa veya senden sıkılmışsa birşeyler bahane edip arkadaşlığını bitirir. Sana tavsiyem; bir kız olarak hemcinslerine fazla güvenme.

0|0
    0|0
    • Evet bir sevgilim oldu bana karşı cok aşırı ilgili beni cok mutlu eder arkadaşıma da bahsederken kıskandığını söylerdi ama benim icin iyiliğimi ister diye düşünürdüm

• Yeniyim eiglerden anlamıyorum yorumun hoşuma gitti hakettin :-D

• Özelden bana mesaj atar mısın, eğer senin için sorun olmayacaksa oradan konuşalım :-)

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 1

• Vardir bir aciklamasi, ama dogru ama yanlis

0|0
    0|1
    • Açıklama yapmasını istedim
      Noldu dedim bir hatami mi gördün birsy mi oldu diye hayir dedi sadece bilmiyorum bir anda soğudum dedi ne diyebilirdim ki baska

• O zaman bosver

Yükleniyor...