Bu siteyi ne amaçla kullanıyorlar?

Site ergenler ve sapıklarla dolmuş sizcede bir düzenleme yapıp bunların siteye girişini engellemeleri gerekmiyor mu? Sabah sabah çok iğrenç şeyler paylaşıyorlar!

0|0
5|24

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• miletin civisi çıkmış senle ayni düşüncedeyim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• E bosunami dedik o kadar zaman tckimlik ve en azindan telefon onayi ile olsun bu is diye.. ve kesinlikle multi hesapla mucadele olmali.. adami engelliyom baska hesapla gelip yaziyo onu engelliyom bir baskasiyla.. nitelik degil nicelik olmali.. her gecen gun kalite uzaklasiyor burdan

1|1
    0|0
  • Ben neden görmüyorum o iğrençlikleri. Tamam var da o kadar abartılacak bir durum yok ortada. Engellersin cinsellik kategorisini olur biter.

0|0
    0|0
    • Valla arkadaşım sen genişsen sıkıntı sende bende değil 18 yaşındaki bir çocuğun böyle şeyler paylaşması normal değil ki hiçbir yaşın paylaşması normal değil

• Ben genişim demedim.
      İstemezsen görmezsin dedim.
      18 yaşında çocuk sandığımız kişiler 130 kiloluk 50 yaşındaki adamlar olabiliyor.

• Malesef bir cozumu yok bunun

1|0
    0|0
  • Bazen canım sıkılıyor , boş vakitlerimde insanlara yardımcı olabilmek ve yeni bir şeyler öğrenmek için kullanıyorum

1|0
    0|0
  • site yönetiminin hoşuna gidiyor. bir sürü üye o yüzdn geliyor zaten

1|0
    0|1
  • Türkiye'de sayı yerine kaliteye göre iş yapan kaç tane site var ki?

1|0
    0|0
  • sohber muhabbet, :D

1|0
    0|0
  • Siteye bir düzenleme gelsin iyi olur.

1|0
    0|0
  • Bence ilk 4 xper e kadar ayrı bir bölüm olmalı sonrasindakiler için ayrı bir bölüm

1|0
    0|0
  • üye sayisi atiyorum 600 bin iken 100 binemi düssün hangi yönetici böyle birseyin olmasini isterki alan memnun veren memnun

0|0
    0|0
    • Valla düşsün kalitesi artar ismi daha çok kaliteyle anılır

• öyle olmuyor iste o isler gösterilen her reklam üye basina tiklama basina para kazandiriyor siteye
      Gelirlerin 6da 5 düsmesi demek oda kimsenin isine gelmez
      2 ergenin yaptigi yorum önemlimi saniyorsun

• Cinsel içerikler engelli bende, %90 oranında engellenmiş oluyor.

0|0
    0|0
  • can sıkıntısı ne yapsın yavrucaklar

0|0
    0|0
  • Böyle Troll Soruları soranlar zaten gizli Dikkat edersenizde Çogu bayan ama onlar siteye yeni katılanlar sen guru veya masterlardan daha dogrusu 7 experlerden böyle şeyler göremezsin...

0|0
    0|0
    • He buarada Sende ergensin 20 yaş dediğine göre

• Valla ben buranın puan kazandırdığını bile bilmiyorum ve kendimi göstermek için çabam yok olsa bende resim koyup herkesin işine gelecek paylaşım yapar herkesle konuşurum anladın mı

• anladım

• Diyeceğim tek şey 4 kız 19 erkek mesaj atmış sen anla :D

0|0
    0|0
  • zaman öldürmek

0|0
    0|0
  • kusura bakma ama site cinsel yaşam sitezi * bence sen burayı bırak facebook, twitter, instagram'da falan takıl

0|0
    0|0
  • engelle geç

0|0
    0|0
  • Engelleseler ne olacak ki yeni hesap açıp yine gelecekler
    Onlarla takılmaya alış en güzeli bu

0|0
    0|0
  • paralı olsun fakir pijjjler kaybosun fakirlikten yokluktan kaynaklanıyor a. q hep bunlar.

0|0
    0|0
  • zaman geçirme

0|0
    0|0
  • Ne paylaştılar

0|0
    0|0
  • yani

0|0
    0|0
  • delirtenadam diye bir sapık var bu sitede aman o görmesin herkese küfür ediyor...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• O igrenc sorulardan gercekten biktik. bizden utanmalari yok kendilerindendemi utanmiyolar.

1|0
    0|0
  • Aynen öyle olması gerekiyo ama maalesef :/

1|0
    0|0
  • Zaman geçirmek

0|0
    0|0
  • aynen

1|0
    0|0
Yükleniyor...