Yemeklerde neden kızlar hesap ödemez makul bir açılması var mı?

Yemeklerde neden kızlar hesap ödemez makul bir açılması var mı?
Hani kadın erkek eşitti. her zaman eşitlik derdiniz?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• sacma bır durum. bn ılk gorustugumuzde odemıstım. erkek oduyorsa kızda odemeli

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında erkek ödüyebiliyorsa kızda ödüyebilir ama gel gelelim bazı kızlarımız yanımda erkek var ben mi ödüyecem tribine girdiği için bazılarına zor geliyor ödemek seni beni yok ki ama toplumda kıza hesap ödeten erkek erkek değildir gibisinden algısı oluştuğu için hiç bir erkek kıza hesab ödetmiyor.
    Doğru mu yanlış mı bilinmez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bana saçma geliyor hesap oderken kizin cikartip erkegin bön bön bakmasi.
    Evliyim paramiz ortak oldugu halde esimin yaninda hesap odemem ben

0|0
    0|1
    • ne alaka yani , kadın ödeyince dünyamı yıkılıyor eşitlik nerede

• Dünya yıkılmıyor bu benim görüşüm. Ayrıca bir yemegi odedi diye batan herif ev gecindiremez zaten sevgili neyine :D

• Ben öderim hiç farketmez hatta ısrar da ederim. Ama hiç şikayet etmeyin bu durumu yine erkekler bu hale getirdi serde delikanlılık var yaa ben varken sana hesap ödetmem gibi laflarla bu kızları erkekler bu hale getirdi.

0|0
    0|0
    • yoo erkeklerin durumu her zaman musait olmuyor kızlar genelde çekilip çekbiliyo ya da çantayı alıp çıkıyor

• Ben genelde hep ortak ödemisimdir ya da yemek bendense sinema biletlerini o almıştır. yaa ne yaparsın bazı kızlar yemeyi seviyor uzak durun onlardan yapacak birşey yok

• kötü kızlar çok fena kullanıyor. sizin anlayışlı çok az kalmıs

• Yok be hep bana ödettiriyorlar fakirler :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ödeyen arkadaşlarım olmuştu. Hadi bu hafta yemek yiyelim ben ısmarlıyayım diyenlerde olmuştu. O tamamen senin kurduğun arkadaşlık bağına bağlı :D

0|0
    0|0
  • Hocbi aciklamasi yok. centilmen olan taraf hep erkek olacak ya ondan

0|0
    0|0
  • Benim oldugum ortamda kiz hesabi odeyemez biz boyle gorduk butun karizma biter:)

0|0
    0|0
    • Bu tür arkadaşlar yüzünden 1800 lerde kalıyor bazı düşüncelerimiz. Dostum seni de suçlamıyorum yanlış anlama sen böyle görmüşsün.

• Erkeklik olmedi daha turkuz biz kulturumuz bu bizim ileri goruslu arkadasim sen git 2015 yasa

• akşamda sen kızı yiceksin ödeşirsin

0|0
    0|0
  • bekarlık sultanlık boşuna mı deniyor koçum masa kasa nisa uzak olsun dünya sana cennet olsun bu kadar basit...

0|0
    0|0
Yükleniyor...