Kadınlar ah kadınlar ?

Altıncı gün dolmak üzereydi ve Tanrı hala kadını yaratıyordu.
Bir melek çıkageldi; Tanrıya:
- Ötekini, erkeği çok daha çabuk yaratmıştın, buna niye bunca zaman ayırıyorsun? diye sordu.
Tanrı yanıt verdi:
- Çünkü buna çok değerli, çok farklı özellikler katıyorum. Örneğin yüzlerce parçadan oluşturuyorum ve bir bütün olmasını sağlıyorum. dedi ve devam etti:
- Bu yarattığım bir çok çocuğa aynı anda sarılabilmeli, dünyanın her yerindeki çocukları kucaklayabilmeli. Düşen bir çocuğun kanayan dizini de, yaralı bir yüreği de iyileştirebilmeli.

Melek sordu:
- Kaç eli, kaç kolu olacak?
Tanrı:
- Sadece iki. dedi.
Melek:
- İki el, iki kolla mı yapacak bu dediklerini?
- Hepsi bu değil! Kendi yaralarını da kendi sarabilecek. Ayrıca günde 18 saat çalışabilir durumda olacak..

Melek yaklaşıp kadına dokundu:
- Onu çok yumuşak yapmışsın. dedi.
- Yumuşak ama aynı zamanda çok güçlü . Gücünü ve kaldırabileceklerini hayal bile edemezsin. dedi Tanrı.
- Düşünmeyi de bilecek mi?
- Yalnızca düşünmeyi değil, hem sağduyusunu kullanmayı, aklıyla ve yüreğiyle muhakeme etmeyi, hem de mücadele etmeyi, düşüncelerini savunmayı, sorun çözmeyi de biliyor... Bunların yanı sıra, uzlaşmayı da biliyor...

Melek, kadının yanağına dokundu. Eli ıslanınca:
- Bu nedir? diye sordu.
Tanrı yanıtladı:
- Buna gözyaşı denir.
- Neye yarar?
- Kendini ifade etmeye yarar. Acıyı, kuşkuyu, aşkı, yalnızlığı, onuru, ama aynı zamanda sevinci ifade etmesine yarar... Kadının kendini ifade biçimleri sonsuzdur; o, sevinci , mutluluğu ve aşkı yakalayıp sımsıkı sarılmayı bilir... Haykırmak istediği vakit susabilir; sustuğunda cığlığını

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• öyle karmaşıksınız ki,
    tornavidayla söksem bir daha toparlayamam sizi.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• son madde yok bende ne yani ben eksik kadın mıyım :O

1|0
    0|0
    • yok canım ermedi

• Biz neymişiz de farkına varamamışız :)

• biz farkına varıyoruz varmayan cins çok

Erkekler Ne Diyor 7

• allah dünya'yı 6 günde yarattığı için övünüyor. sanki sözleşme yaptık * . 16 günde yarataydın da ortadoğuyu bu kadar boş geçmeseydin

0|0
    2|0
  • Kadinin Neden bıyıklı gezdiği yazmiyo

0|0
    1|0
  • Kurnazlik dedikodu trip vs leri neden yazmadin. Standart donanimda onlar da var :)

0|0
    0|0
  • ah kadınlarlık?

0|0
    0|0
  • ondanmı zorsunuz

0|0
    0|0
  • Bizde sindi ah bu Kadin lar diyoruz :D

0|0
    0|0
  • Vay be iyiydi