Sizce bir müslümanın kiliseye girmesi günah mı?

Bir müslümanın kiliseye girmesi gunahmidir.. siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

0|0
9|40

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç girmedim ama merakta etmiyor değilim günnah konusuna gelince ne günahlar işliyoruz ki günahsada yaptıklarımızın yanında ufaktır

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 39

• Günah değil diye biliyorum İmanın şartlarını sayarken kitaplara iman diyoruz o kadar sanırım günah değil kilisede ama gidip mum yakmak dilek dilemek açıkçası hoş görülmeyen bir şey türbeye gidip dilek diyenle aynı kafa da olursun o kadar mantıksız geliyor her ikisi de ama gidip sadece gezmek için gidersen sorun olmaz

1|0
    0|0
  • neden günah olsun yav! Kilise de Allah a ibadet edilen yerlerden biri. Farklı inançlar her zaman ilgimi çekmiştir. Bu sayede kendi inancımın bana sağladıklarını daha iyi anlıyorum.

1|0
    0|0
  • gezip görmek için gidebilir. ona kalırsa bir çok hristiyan turist, camiileri gezmeye görmeye resim çekinmeye geliyor. bunda bir sakıncası yok. bizde onların kiliselerini görmeye gezmeye gidebiliriz. onların dininden değiliz, günah çıkarmaya gitmiyoruz, mimarisini, yapımını, dizaynını görmeye gidiyoruz.

1|0
    0|0
  • müslüman giripte orda din değiştirmedikçe niye günah olsun başka dinin kutsal kabul ettiği yer merak edilebilir senin ALLAH peygamber inancın tek kiliseye girince değişecekse sen zaten baştan günahı işlemişsin

1|1
    0|0
  • Ne amaçla gittiğine bağlı
    Ama ince düşünecek olursak seni tanımayan biri oraya girip çıkarken gördüğünde hristiyan olduğun önyargısına kapılırsa günaha girer sende sebep olursun
    Olaki cenaze namazına gelirse imam merhumenin bu dünyada imanla yaşadığına şahitlik eder misiniz diye sorduğunda ben onu kiliseye girerken gördüm derse akıllarda soru işareti olur.
    En iyisi sen gitme 😊

1|0
    0|0
  • yok ya niye günah olsun girip gezebilirsin

1|1
    0|0
    • sanki avm ye giriyor girip gezcekmiş :D ibadet yeri l*n oraası camiye giren katolik gördün mü canım sıkıldı ya camide 1-2 tur atıp geleyim :D

• @UchihaNero gezebilirsin kimse sana bişey demez :D onlarda gelip geziyorlar canları sıkıldığı için değil merak ettiklerinde dolayı

• Hangi Hayvan Söylüyor Bunu?

1|0
    0|0
  • Ben girdim. Bence günah falan değil. Sonuçta orada ibadet etmiyorsun ayine katılmıyorsun niye günah olsun?

2|0
    0|0
  • Türk Hristiyanlar hersene, cocuklarini Bayramlarda Camiye götürüyor onlar Müslümanlarin dini ve geleneklerini tanisinlar diye.

Sizde "Kilisiye girmek günah mi" diye soruyorsunuz.

Dininiz nekadar zayifmis :D

1|0
    0|0
    • Bilmeeken degil.. sadece burdakilerin duşuncelerini merak ettim... 😉

• Hristiyanlar da sultanahmete giriyor

1|0
    0|0
  • hayır neden gunah olsun sonucta ıbadet etmeye gırmıyor ya meraktan gırıyor ya da dugun nıkah ıcın gırıyor ya da baska dınden bır tanıdıgının cenaze ıslerı ıcın gırıyorsa gunah degıldır benım dusunceme göre tabıkı dın görevlısı degılım :D

1|0
    0|0
  • Girince selamün alyküm derse günah olmaz.

1|0
    0|0
  • Neden günah olsun ki?

1|0
    0|0
  • Bence sorun olmaz yani Türkiye'de bulunan birkaç büyük cami Osmanlı zamanında kiliseden çevrilmiştir yani günah değil sonuçta onların taptığı Allah değil mi?

1|0
    0|0
  • bir müslüman her türlü cehennemliktir. istediği heryere gidebilir. öüslüman olsaydım tadını çıkarırdım. gşdecegin yer degişmeyecek.

1|0
    0|0
    • Ozamn cehennemde görüşürüz senle..

• burada sizinle yaşamak cehennemdi. diğer tarafta malesef tek bir tane dahi türk olmayacak. iyiki malesef

• hayır orası ibadethane hatta ortalıkta cami yoksa onları rahatsız etmeden gizli kapalı bir yerde namaz bile kılabilirsin

1|0
    0|0
    • ehli kitabın yemeyi size helal sizinki de onlara helaldir onların hepsi bir değildir kuran böyle diyor bizim buralarda bir kadın demişte namaz kılmayanın yemeyi yenmez sen kendi kafana göre nasıl haram edersin dedim bende kurana baktınmı

• Gunahmi degilmi bimem ama mantiksiz. E madem upgreat edilmis dine mensupsun ne diye kliseye giresinki?

1|0
    0|0
  • Niyet önemli 😃😉

1|0
    0|0
  • Ben gittim çok kasvetli

1|0
    0|0
  • Gezme amacli ise sanmam ozenip gidiliyosa devamli iyi degildir

1|0
    0|0
  • Gezmek icin deildir heralde

1|0
    0|0
  • gezi inceleme amaçlı mı

1|0
    0|0
  • Oturup ellerimi açıp Allaha dua etmişliğim bile var :D

1|0
    0|0
  • Ne niyetle girdigine bagli ibadet icin girersen tabi gunah muze gibi gezmek icin ise sikinti olmaz

1|0
    0|0
  • girebilir de
    ne işi var orada

1|0
    0|0
  • Kafir olanlar camiye girmesin

1|0
    0|0
  • Sence bir Hristiyan'ın CAMİ'ye girmesi günah mı :D

1|0
    0|0
  • ziyaret amaçlı girebilir

1|0
    0|0
  • Bence müslüman olmak günah zdfsdf

0|3
    0|2
  • bence müslüman olmak günah :D

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 9

• Niyetine bağlı bir durum. Kiliseye neden gittiğine bağlı yani araştırma içinse nasıl oluyor ibadetler falan filan gibisindense sorun yok gibi

1|0
    0|0
  • Hayir neden gunah olsunki..
    Sen o putlarin onunde egilip dua etmedikten sonra gunah deildir..
    Yani gunah oldugunu sanmiyorum.. ben cocuklugumdan beri bircok kez gittim kiliseye okulla beraber.. onlar ibadet ettiler ben oturdum izledim..

1|0
    0|0
  • Ben girdim meraktan günah olduğunu sanmıyorum yeğen Hristiyan babasından dolayı.

1|0
    0|0
  • kilisede uyumuştum bile mecbur kaldığımdan ötürü ozman kesin yandım ben :D

1|0
    0|0
  • Onlar bizim camilerimize giriyorlar sevap mi kazaniyorlar.

1|0
    0|0
  • Ne alaka

1|0
    0|0
  • değil , ben cok girdm

1|0
    0|0
  • vajina dılşında deliğe girmek günahmıdır

0|0
    0|0
  • Kesinlikle gunah degil. Unutma hristiyanlikta allahın dinidir bunu Kur'andada gorebilirsin

1|0
    0|1
Yükleniyor...