Ülke olarak bizi bu kurtaracak?

Ne sıklıkla kitap okursunuz? Senede kaç kitap okudunuz?

Güncellemeler:
Millet olarak bazılarınızın bir s*ke yaramadığı belli oldu bu şekilde :D

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Kitap okumanın nedense bir faydası olucağını görmediğim için kitab okumuyorum ciddiyim bağzı insanlar bana kızacaktır şimdi cahil diye konuşacaklardır hakkımda ama adam diyorki ben okadar güzel kitab okuyorumki diyorum ne okuyorsun kardeşim roman okuyorum sürükleyici ulan ha dizi izlemissin ha onu okumussun bu neyi geliştirir yok serdar oraya gitti bu burdan gelirken birde ne görsün felan bumu geliştiricek diye düşünüyorum ama medikal kitablar edebiyat kitabları tarihi kitabları okurum onlar geliştirir ama ben kitab okuyorum zihnim gelişsin diye roman okuyanlar bence :D saçma geliyor bana kimse kusura bakmasın doğruya doğru.

0|1
    0|0
    • Ama roman hayal gücünü artırır, ilerde yapacağın önemli işlerde katkı sağlar. Ayrıca kitap okumayan kimse düzgün bir şekilde sınavlarda paragraf sorusu cevaplayamaz. Gelecek için önemli şey bunlar :D

• bu benim görüşüm :)

• Bak orda haklısın doğru diyorsun tabiki ama tutupta kendini yazar sanan herkesin çıkardıklarını okumayacaksın. Mesela Sherlock Holmes, Agatha Cristie, Shakespeare, Mitoloji, Dostoyevski gibi kitaplar okumalısın :D Günlük yaşamda yaşananlar, aşk sonra ne biliyim sevdiğim çocuk tarzı gibi kitaplardan bende nefret ediyorum

• Hayatınızda kitap okudunuz mu deseydin gardaş.

0|1
    0|0
Yükleniyor...