Yabanci erkekler sevgilisine deger verirmi?

Daha 18 yasinda genc bir kizim :( bu gune kadar kimi sevdigiysem gitti en yakin arkadasimi sevdi ben cokmu cirkinim :'( :( piskolojim bozuldu :'( :(

Bide bir ara biriyle ciktim Sinema yemek parasini ben verdim hep o sikinti degil ama beni hic opmedi elimi bile tutmadi o canimi yakdi bide annesi demis baska kiz bulamadimi guzel olani baskasina ayarliyo cirkibi kendine benim ixin dedi... ben insanlara ne yaptim bukadar kotu :( :'( diger arkadasimda isi dusunce beni cagiriyo yoksa digerlerinin yanina gidiyo biktim artik :( acaba fransiz ya da ingiliz sevgilim olursa bana deger verirmi elimi tutarmi beni opermi :'( beni insan yerine koyarmi benimde bir kalbimin oldugunu dusunurmu :( :'( bunu cok merak ediyorum Ihsallah k. cekmeceden bir an once giderim antalya londra paris hepsi olur yeterki burdan kurtuluyim kalbim cok aciyo :'( :( Yabanvi bir sevfilim olursa sirf onlara gozune sokmak icin mahallede el ele tusup gezicem onunla bakin bende insanim benide seven oldu diye :'( :( :(

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• canın yanmış sağlıklı düşünemiyosun önce sakin ol hayatındaki değmeyecek insanların sana nasıl davrandığını ya da senin hakkında ne düşündüklerini boşver ama arkadaş çevreni ve sevgilini seçerken daha dikkatli olup şu ana kadar yaptığın hataları yapma yabancılarla evlilik ya da ikili bir yaşam zordur kültür farkı denen şey kolay aşılacak bir konu değildir inançlı biriysen zaten mümkün değil üstelik çok gençsin deneyimler bu saydığın olumsuzlukların sonucu oluşur bu dönemleri yaşıyosun inanıyorum ki zamanla kaşına sevebileceğin erkeklerde güvenebilceğin dostlarda çıkacak sadece biraz sabır biraz umut eksiğin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• :D küçük cekmeceden taşınmanız dileği ile... her yerde insanın iyiside var kötüsüde var yabancı biri ile daha iyi anlaşacağına inanıyorsan şansını dene ama tekrar üzülmemek için fazla umitlenmeden dene

0|0
    0|0
  • uzulme bukadar canısı yaa cırkın felan degılsın bıraz temız kalplısın hepsı bu ok gızlı olarak sormana gerek yoktu bu soruyu ayrıca ok

0|0
    0|0
  • Neyin kafasini yasiyor bu bilen var mi

0|0
    0|0
  • ne değişik insanlar var mk ya

0|0
    0|0
  • açtığın başlığa limon sıkayım

yabancı erkekler sevgilisine değer verir mi ne demek
    yani sadece yabancı derken ganalı da olabilir hollandalı da mı?

az düşünün açtığınız başlığı

fransız erkeği desen bile söyledir böyledir diye genelle yapamayız
    sen gitmiş bide yabancı erkekler demişsin

elim ayağım titriyor sinirden

0|0
    0|0
  • Konuşalım desem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...