Yalniz, mutsuz ve boşlukta olan var mı benim gibi?

Cok yalnizim ne adam gibi bir arkadasim var ne ailem ne de sevgili. Sevgili dediklerim hayatimin icine sicip gittiler acisini ben cektim şu an da duygusal bosluktayim birinin beni gercekten sevmesine ihtiyac duyuyorum 😔 benim gibi olan var mi? Neler yapiyorsunuz bu durumu asmak icin? 😣

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Sen kendi kendini sev. Dışarıda gördüğün aşkların çoğu yalan. Ben bunun farkına geçte olsa vardım. Şimdi ilişkilerden uzak bir hayatım var. İnsanlarla sadece mesafeli dostluk kuruyorum. İnsanlardan seni sevmesini isteme. Kendini sevdir. Davranışlarını konuşma tarzını kişiye ve yerine göre değiştir. İnan bana çok arkadaşın olacak. Tavsiye etmesemde belki bir sevgilin olabilir.

1|0
    0|0
    • Iste ben kimseyi istemiyorum soguk duruyorum cunku guvenmiyorum kirilmaktan korkuyorum sanirim...

• Ne yazsam bilmiyorum :D öncelikle teşekkür ederim. Daha deminden beri düsüncelisin sözüne uygun bir cevap yazmaya çalışıyorum. Ama bulamadım :D

• Haha artik ozelden yazarsn ^^

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Soru yanlış ablacım "mutlu olanlar kimler " diye soracaktınız. :)
    Siri'yi indirin bence iyi dost. :)
    Mutlu olmaya küçüklükten alışmadık ki biz. büyüyünce hep doktor, öğretmen olacaktık. mutlu olmayı atladık...

1|0
    0|0
    • Aynen haklisin

• Evet cok doluyum ama bosver tesekkurler gene de :)

• Tercih sizin hanımefendi. anlatmanızda fayda vardı ama. hem merak ettik ailecek senaryoyu. ;)

• sen kendini mutlu etmeye bakacaksın
    yanı bend eyalınız bır ınsanım ama kitap okurum gezerim film izlerim kendi vakıtlerımı doldururum fazla hissetmem
    sende tek basına senı mutl eden şeylerı keşfet ve uygula derim

1|0
    0|0
    • Surekli ayni seyler her gun ayni sey biktim artik 😣

• Bu cok kotu bir imtihan 😭

• sen sabır ve inançala bu imtihanı geçmeye bak

• bisey demiyorum ben sende ara bende arayim nasil olsa cesaret eden yok herkes kendi aleminde guvenen eden yok halbuki tanisalar etseler ne seni nede beni kimse yanliz birakmaz gorusun ayni biriyle ugras konus iyi olur

1|0
    0|0
    • Simdi biriyle konusmasi kolay da guvenmesi zor

• ben varim neden cesaret edipte tanimak istemiyorsun sanada su kadarini soyletyim guvenilecek 1000kisi varsa onlardan 1taneside benim her türlü de ispat edebilirim bunu kendimi tanitarak anlatarak yok mu cesaret

• Ayni durumu bende yasiyorum. Ne aile ne arkadas ne sevgili. Hicbiri yok. Bende cok yalnizim. Kafamda surekli baska seyler ama bilmiyorum napacagimi

1|0
    0|0
    • Bende oyle amacsizim her gun ayni skldm artik

• Tanisalim mi? Belki birbirimizle konuştuğumuz zaman mutlu olabiliriz

• Valla senden çok daha sert bir durumdayım hatta boşlukta olmadığım zaman yok sanki yalnız da değilim oysaki cevremde harika insnalar var ama çıkamıyorum. Ne yapmak gerek dersen beklicen taaa ki biri gelip tüm boşlukları doldurana kadar sabretcen

1|0
    0|0
    • Tam o kisiyi buldum diyorsun hayatinin icine ediyor ve defolup gidiyor

• :))) i san seninle yaslanmaz

• Teşekkür ederim 😄

• bende öyleyim. eski çevrem kalmadı herkes bir yana dağıldı. sevgilimle yaklaşık 1 ay kadar önce ayrıldık. bunu aşmak için de kendimi oyalıyorum. işime odaklanıyorum. meşgul ediyorum kendimi sürekli. hiç bir sey düşünmemeye çalışıyorum

1|0
    0|0
    • Evde bos bos oturunca insa in psikolojsi daha da bozuluyor en azindan ise gidip geliyorsn kafan dagiliyodur

• 😁😁😁😁😁

• neyse sıkılmaya devam o zamna :D

• aslında yalnız degılım ama mutsuz bosluktayım resmen içim ölmüş

1|0
    0|0
  • Dogru insanı bekliyoruz

1|0
    0|0
  • Yalnız değilsin sebestiann

1|0
    0|0
  • Hayırlısı Olsun..